Jan, Jan Bílý, Konstelace.info

Jan Bílý - pár informací a kontakt na mě

Jan, Jan Bílý, Konstelace.info
Jan, Jan Bílý, Konstelace.info
Jan, Jan Bílý, Konstelace.info
Jan, Jan Bílý, Konstelace.info

Jan Bílý – vita

Narodil jsem se v Praze dne 10.12.1954 a jsem tedy Střelec s ascendentem v Blížencích.

Po mém mládí, věnovaném mému koníčku astronomii, jsem v roce 1976 během zájezdu s Národním divadlem (jako kulisák 🙂 emigroval do Německa. Zde jsem s menšími přestávkami (Indie, Francie, Řecko) strávil dalších dvacet sedm let. V Německu jsem se nejprve živil uměním, grafikou a později jako podnikatel – ve Freiburgu jsem provozoval “one-man” reklamní agenturu jan bily artcom.

Tehdy, kolem roku 1990, jsem také začal s profesionálním poradenstvím. Nejprve v rámci mé činnosti jako grafik a marketér, od roku 1995 také jako kouč a od roku 2001 jako konstelář. V roce 2003 jsem se opět vrátil do ČR, kam jsem v květnu 2004 nejprve pozval Berta Hellingera na jeho první oficiální, a později zorganizoval spolu s Alenou Hlouškovou a Barborou Nádvorníkovou (Zemanovou) několik konferencí systemických konstelací.

Metoda práce a mí učitelé

Jako metodu používám ve svých workshopech a seminářích především systemické konstelace. Ve své práci spojuji racionálně-logický a intuitivní, myto-logický způsob vnímání světa, tj. rozumové pochopení souvislostí s podvědomým světem archetypů (král, bojovník, animus a anima, moudrý muž, síla předků apod.).

Za své nejdůležitější učitele považuji jednak indického spirituelního mystika OSHA Rajneeshe, dále rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Jako další učitele musím zmínit Ramateerthu Roberta Doeutsche (Köln) und Sneh Victorii Schnabel (Freiburg) u kterých jsme se učil konstelace a holandského Shamana Daana van Kampenhouta, u kterého jsem absolvoval řadu seminářů s tématikou šamansko-konstelačních rituálů.

Od roku 2008 jsem publikoval devět knih a více než 150 článků v odborných, esoterických i populárních časopisech a jiných periodikách. V Německu byly vydány dvě DVD o mé práci (Finanční konstelace, k objednání u Steinhardt Film + Verlag DVD).

Jsem zakládajícím členem České asociace systemických a v letech 2018 až 2020 jsem byl předsedou její rady. 

Jan, Jan Bílý, Konstelace.info

Reference: V prvé řadě semináře s více než 5000 účastníky, z toho několika sty majiteli a manažery firem. 

Dále spolupráce s následujícími firmami a organizacemi (podle abecedy):
Adler Czech, Česká spořitelna, ČSOB, Dejvické divadlo, Duhovka group a.s., Expertis Praha, Lemonade, Logio, Magistrát hl. m. Prahy, Mary Kay cz., Nanoenergies, Prague Business Club, Pražská čokoláda, Sefira, STEM/MARK a.s, Strašnické divadlo, Škola hrou, Tierra Verde, a další firmy.

Úvahy, eseje a články publikuji na svém blogu a také na mém FB-účtu.

K O N T A K T :
info@janbily.cz