celek4

Přehled našich plánovaných seminářů a akcí

Válka a mír (v nás) – 20. 7. 2024

V tomto jednodenním semináři se chceme skrze konstelace na vaše konkrétní otázky a zakázky podívat na mechanismy, které přispívají ke vzniku konfliktů mezi lidmi a hledat způsoby účinné deeskalace. Budeme zkoumat, odkud naše vnitřní zloba pramení, podíváme se na rodové linie, pokusíme se uspořádat rozhněvané a rozhádané členy systému tak, že se všichni mohou cítit vidění a (vy)slyšení.

Další informace a přihlášky »

Rodiče a děti – 24. 8. 2024

Jednodenní intenzivní seminář o “nových” dětech. S Janem Bílým a Klárou Marušincovou, ve kterém se budeme zabývat příčinami a způsoby řešení problémů s dětmi, především těmi, kteří na sebe přitahují pozornost – ať už jejich “probuzeností” a výjimečností, nebo jinými, často okolí zarážejícími způspby.

Další informace a přihlášky »
Shiva Shakti

Láska a vědomý sex v Poděbradech 5. a 6. 10. 2024

Vědomá láska, tantrický sex, splynutí jin a jang polarit – kdo by to nechtěl! Jenže tak často zmiňovaná TANTRA není nic, čemu by se člověk mohl naučit během nějakého semináře. A tak začneme pěkně pomalu a “odspoda” – skrze konstelace vztahů, skrze zkoumání toho, co je v partnerství nezmíněno a neviděno. Protože k vědomému sexu vede láska a ne naopak.

Další informace a přihlášky »
Akce jsou uspořádány podle data konání, nejbližší jsou nahoře.

Zajímají vás konstelace?
Chcete si jednou do měsíce přečíst článek
v němž se zamýšlím nad (nejen) konstelačními soouvislostmi?
Nebo vás baví mé “mytologické” povídky?
Přihlašte se k  ODBÉRU ČLÁNKŮ a INFORMACÍ ZDE

(Odhlásit se můžete kdykoliv na jedno kliknutí)