, Individualky, Konstelace.info

Individuální konzultace

Od srpna 2018 nabízím po delší době opět možnost individuálního sezení.

Tato možnost je určena především pro klienty, kteří mě ze skupinových seminářů již znají a kteří tedy mají s mojí prací již nějaké zkušenosti. S klienty pracuji výhradně v roli poradce a holistického kouče, nejsem tedy psychoterapeut a nemohu ani diagnostikovat různé poruchy, ani pracovat s lidmi, kteří takovouto terapeutickou pomoc potřebují. V sezeních se (zrovna tak jako v seminářích) zabývám možnostmi osobnostního rozvoje, což samozřejmě zahrnuje i překonání jistých problémů a krizí.

Sezení probíhá v mém pražském bytě na Vinohradech (adresu sdělím po přihlášení) v časech od 10:00 – 18:00 (přesný čas domluvíme) a trvá přibližně 90 minut. Aktuální cena sezení bude sdělena po zaslání mailu (viz níže).

Každé sezení nahrávám výlučně pro moji potřebu na záznamník. Tuto nahrávku skladuji zaheslovanou a zajištěnou proti zneužití a neposkytuji ji nikomu.

Pokud máte o sezení zájem, prosím o mail na info@janbily.cz se stručným popisem vaší situace, s připomenutím našeho setkání (jaký seminář, kdy a kde) a s krátkým vylíčením toho, co si od sezení slibujete. Ozvu se zpravidla během několika dní. Na požadavky na sezení, které tato kritéria nesplňují bohužel nemohu odpovídat.

Těším se na naše setkání, 
Jan Bílý