, Individualky, Konstelace.info

Individuální konzultace

Od srpna 2018 nabízím po delší době opět možnost individuálního sezení.

Tato možnost je určena především pro klienty, kteří mě ze skupinových seminářů již znají a kteří tedy mají s mojí prací již nějaké zkušenosti. S klienty pracuji výhradně v roli poradce a holistického kouče, nejsem tedy psychoterapeut a nemohu ani diagnostikovat různé poruchy, ani pracovat s lidmi, kteří takovouto terapeutickou pomoc potřebují. V sezeních se (zrovna tak jako v seminářích) zabývám možnostmi osobnostního rozvoje, což samozřejmě zahrnuje i překonání jistých problémů a krizí.

Sezení probíhá v mém pražském bytě na Vinohradech (adresu sdělím po přihlášení) v časech od 10:00 – 18:00 (přesný čas domluvíme) a trvá přibližně 90 minut. Aktuální cena sezení Vám bude sdělena po zaslání mailu (viz níže).

Každé sezení nahrávám výlučně pro moji potřebu na záznamník. Tuto nahrávku skladuji zaheslovanou a zajištěnou proti zneužití a neposkytuji ji nikomu.

Pokud máte o sezení zájem, prosím o mail na info@janbily.cz se stručným popisem vaší situace, s připomenutím našeho setkání (jaký seminář, kde) a s krátkým vylíčením toho, co si od sezení slibujete. Ozvu se zpravidla během několika dní.

Těším se na naše setkání, 
Jan Bílý