Illu01

Individuální konzultace

Tato možnost je určena především pro klienty, kteří mě ze skupinových seminářů již znají a kteří tedy mají s mojí prací již nějaké zkušenosti. S klienty pracuji výhradně v roli poradce a holistického kouče, nejsem tedy psychoterapeut a nemohu ani diagnostikovat různé poruchy, ani pracovat s lidmi, kteří takovouto terapeutickou pomoc potřebují. V sezeních se (zrovna tak jako v seminářích) zabývám možnostmi osobnostního rozvoje, což samozřejmě zahrnuje i překonání jistých problémů a krizí.

Sezení probíhá v mém pražském bytě na Vinohradech (adresu sdělím po přihlášení) v časech od 10:00 – 18:00 (přesný čas domluvíme) a trvá přibližně 90 minut. Aktuální cena sezení bude sdělena po zaslání mailu (viz níže).

Každé sezení nahrávám výlučně pro moji potřebu na záznamník. Tuto nahrávku skladuji zaheslovanou a zajištěnou proti zneužití a neposkytuji ji nikomu.

Pokud máte o individuálky zájem, prosím o mail na info@janbily.cz (případně přes kontaktní stránku tohoto webu) se stručným popisem vaší situace, dále s připomenutím našeho setkání (jaký seminář, kdy a kde, případně zmínka, že jsme se dosud nesetkali) a s krátkým vylíčením toho, co si od sezení slibujete. Ozvu se zpravidla během několika dní s návrhem termínu a s cenou za individuální sezení. Na požadavky na sezení, které tato kritéria nesplňují bohužel nemohu odpovídat.

Těším se na naše setkání, 
Jan Bílý

Poznámka: V současné době jsem z osobních a časových důvodů možnost individuálních konstelací a sezení musel radikálně omezit. Prosím o pochopení.