celek4

Přehled všech akcí a seminářů do konce roku 2019

Akce jsou uspořádány podle data konání, nejbližší jsou nahoře.

Setkání se stínem, 9. 7. 2019

Blížící se svátek Lughnasadu nás na vrcholu léta staví před zdánlivou záhadu: Proč podle prastarých pověstí právě nyní umírá „letní“ král a nastupuje „zimní“? Proč zabil Kain Abela? A proč je tak často obětován světlý Bůh (například Osiris, Mithra, Loki, Kristus) a vládu pak na jistý čas převezmou ony temné síly (v nás)? Proč stále s něčím bojujeme? Proč jsou i nyní neustále kdesi na světě vedeny války? Je možné se zbavit stínu, agrese, negativity?

Další informace a přihlášky »

Letní konstelační výcvik, 28. 8. až 1. 9. 2019

Prázdninový dárek pro všechny účastníky minulých konstelačních výcviků za “dárkovou” cenu. Společně s průběžným výcvikem budeme pět a půl dne procvičovat vedení konstelací, zopakujeme si základní konstelační situace a pravidla, zlepšíme empatii, intuici a orientaci ve složitých konstelačních situacích, zacvičíme si (zcela rekreačně) jógu a poznáme několik rituálů.

Další informace a přihlášky »

Královská cesta – 24. 9. 2019

Jednodenní seminář pro podnikatele a managery
Mnoho dnešních podnikatelů a manažerů se kvůli neustálé válce s okolím a z toho plynoucímu stresu vůbec nedostane ke kralování. To znamená, že nemají čas na tu nejdůležitější otázku, totiž proč vlastně dělají to, co dělají. Jen pro peníze? Pro pocit úspěchu? Nebo cílí na zlepšení světa? V tomto jednodenním semináři se podíváme na to, jak se stát králem či královnou.

Další informace a přihlášky »