Rodiče-a-děti

Rodinné esence (Family essentials)

Jednodenní intenzivní seminář krátkých, vtipných a "úderných" konstelací. S Janem Bílým a Klárou Marušincovou.

Termín: 24. 8. 2024
Cena: 2300,-  
Místo konání: Praha, DVAN, Pod Vinicí 2028, Praha 4, Modřany
Časy: Sobota 9:30 – 17:30
Přihlášky: Přes náš formulář zde.

ZMĚNA!!!

Na několik žádostí, zdali bych nemohl udělat nějaký jednodenní seminář “normálních” rodinných a partnerských konstelací, jsem se rozhodl tento námi zarezervovaný termín věnovat “Rodinným esencím”. Což je druh (mých oblíbených) krátkých a “úderných” (a často i velice vtipných) konstelací, ve kterých se rychle ukáže, proč máme s rodinnými příslušníky trable. A ty se pak samozřejmě dají i odstranit … ale to už je ale víc na vás než na mě.

V tomto jednodenním intenzivním semináři se podíváme za pomoci konstelací na mnoho témat, která vás ohledně vztahu s rodiči, dětmi, partnery, příbuznými atd. zajímají. Především se budeme věnovat tomu, s čím se my oba – ať už v seminářích (Jan) či v psychologické praxi (Klára) setkáváme.

Těšíme se na vás. 
Jan a Klára 

———

Naše jednodenní akce jsou určeny klientům, kteří se zrovna potýkají s problémem, souvisejícím s  tématem semináře. Ale nejen jim, i těm, kteří se “jen přijdou podívat”. Ti si pak mohou zahrát v konstelacích a zažít příběhy druhých, což pro někoho může být dokonce i hlubší a přínosnější zážitek, než si stavět vlastní konstelaci. Konstelce totiž umožňují hluboký prožitek a poznání souvislostí, které se doslova týkají každého z nás.