konstelace, “Mini-výcvik”: Základní konstelační pravidla – 6. 2. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes Maitreu

Základní konstelační pravidla: Rodina, předci, partneři a děti

6. 2. 2019, Praha, Maitrea, 9:30 – 17:00

Systemické a rodinné konstelace : Celodenní úvod do práce podle Jana Bílého. Pochopíme-li základy konstelací, můžeme pak podstatně snadněji porozumět i našim každodenním problémům a zapletením do různých rodinných a vztahových záležitostí. Ale nejen to – tento jednodenní intenzivní konstelační kurz je výborná průprava na konstelační výcvik. Bude to den s mnoha konstelačními ukázkami, cvičeními a malými konstelacemi („ristretta“) a samozřejmě i s Janovým humorem a lehkostí, se kterou umí vysvětlit sebezapeklitější případy.

Kurz je povinnou součástí výcviku systemických konstelací 2020

Přihlášky přímo přes Maitre

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, Jan Bílý odhaluje jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of default output handler (1) in /hosting/www/konstelace.info/www/wp-includes/functions.php on line 4552

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of default output handler (1) in /hosting/www/konstelace.info/www/wp-includes/functions.php on line 4552