Naše webináře

Webináře s Janem Bílým a Lenkou Konečnou

 Co dostanete:

Tři ca. dvou a půlhodinové záznamy webináře “Velká cesta: Odkud přicházíme, co jsem, kam jdeme?”
První díl pojednává o rodinném systému, ze kterého pocházíme, druhý díl je především o partnerských vztazích a ve třetím dílu se zabýváme posláním, povoláním a smyslem naší existence. Součástí těchto webinářů jsou praktická cvičení a rituály. Webináře jsme vysílali 9. 11. , 23. 11. a 9. 12.
Jako bonus sestřih celodenního webináře o finančních přesvědčeních (konal se 14. 11. 2020)
Jako další bonus audio-nahrávku “Jan Bílý čte své koány”. V mé nové knize “Zen v umění konstelací” je popsáno 33 tak zvaných ristrett-konstelací a ke každé jsem přiřadil jeden koán, tedy krátkou, často ve formě básně podanou “neřešitelnou” hádanku, sloužící k oproštění se od duality. Deset vybraných koánů k poslechu a meditaci je na této nahrávce.

Co zaplatíte:

Za 10 hodin informací, 8 videí a několik praktických cvičení včetně nabídnutých bonusů zaplatíte 1500,- Kč (vč. DPH).

Ano, chci objednat

 

 Co dostanete:

Dva ca. dvouhodinové sestřihy našeho webináře “O rodičích a dětech”. První díl se zabývá vztahem nás dětí k našim rodičům, ve druhém dílu jde o vztah k našim dětem. Webináře jsme vysílali 28. 1. a 10. 2. 2021.
Jako dárek k objednávce záznam webináře “Divý muž” v hodnotě 500,- Kč. tento webinář s Janem se konal bonus sestřih celodenního webináře o finančních přesvědčeních (konal se 20. 1. 2021)
Jako další bonus audio-nahrávky obou dílů webináře “O rodičích a dětech” – to pro případ, že nemáte čas se dívat na video, takže si můžete postit audio-záznam třeba při řízení auta nebo 🙂 žehlení. 

Co zaplatíte:

Za celý balíček (6 hodin informací, 7 videí, 16 audio nahrávek a plno praktických ukázek a cvičení) jen 1000,- Kč včetně DPH. Upozorňujeme na možnost, si jednotlivé díly objednat i separátně. Více po rozkliknutí odkazu.

Ano, chci objednat

Webináře Jan Bily a Lenka Konečná