Post22-06

Vztahy

Tři celodenní konstelační semináře pro pokročilé účastníky
První díl: Partnerský vztah
Termín: 26. ledna 2022
Cena: 2700,- /den, při včasném přihlášení nebo při zakoupení všech třech seminářů výrazná sleva!
Místo konání: Praha, Maitrea
Časy: 9:30 – 17:00, s hodinovou přestávkou na oběd
Přihlášky přímo přes Maitreu


Připravili jsme pro vás tři dny nabité intenzivními, hlubokými ale i zábavnými konstelacemi a zkoumáním souvislostí v těchto oblastech našeho života: 
1. VZTAHY (26. 1. 2022)
2. ZDRAVÍ (23. 2. 2022)
3. PRÁCE (30. 3. 2022)

Za pomoci archetypálních konstelací na náměty účastníků rozklíčujeme, co stojí u zrodu problémů v těchto oblastech a jak se vyvarovat toho, že do těchto těžkostí stále a stále spadáme. Semináře jsou určeny pro pokročilé zájemce, tedy pro ty, kteří již mají za sebou několik konstelací nebo osobnost rozvíjejících workshopů a chtějí se dostat dál. Záměrně jsem je naplánovali na všední dny, neboť máme za to, že je dobré a prospěšné na jeden den vystoupit z „obyčejného času“ a přestat se věnovat každodenní práci. Toto rozhodnutí musíme udělat vědomě a případně tomu i něco obětovat (tj. v případě zaměstnání si vzít den volna).

1. díl: VZTAHY

Mezilidské, a především pak partnerské vztahy patří k tomu nejzákladnějšímu, co máme, co je nám důležité a co nás ovlivňuje. Pokud dosáhneme jitého stupně vědomí a uvědomování si souvislostí, jsme často šokováni tím, jak dalece jsou naše přítomné vztahy ovlivněny tím, co jsme prožívali jako děti nebo dospívající. Konstelace nám zde mohou posloužit nejen jako zrcadlo, ale i jako účinná léčba našeho zapletení se do záležitostí ostatních členů rodiny, a především pak našich rodičů.

Druhým důležitým pilířem stabilních, naplňujících a svobodných vztahů je upřímnost. Do naší komunikace s těmi, které máme rádi, se velice záhy dostává autocenzura toho, o čem raději nemluvíme. Je to tím, že se bojíme, že toho druhého zraníme, že nám neporozumí, že ho můžeme i ztratit. I toto souvisí s naší minulostí a lze to v konstelaci nejen uvidět a pochopit, ale i změnit.

——————–

Termíny jsme záměrně volili v týdnu – je tedy nutné udělat závažné rozhodnutí a vynechat, pokud pracujete, jeden celý den “obyčejné činnosti”. Začínáme v 10:00 PŘESNĚ a protože jde o konstelace a rituály, nemůžeme vpustit nikoho, kdo se opozdí. Tyto konstelační dny jsou vhodné pouze pro ty, kteří mají již zkušenosti – buď s konstelacemi, nebo s prožitkovou hlubokou prací, například v jiných workshopech a seminářích.