Večery mužů

Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné.

Poslední z první řady Večerů pro muže. Téma dnes jsou nezbytné zdroje a jejich případný nedostatek – Peníze, láska, sex, smysluplné poslání… Ve Večerech na témata, o nichž se příliš nemluví hodláme pokračovat!

Když muži chybí zdroje

Čtyři silné večery (jen) pro muže: Co když...

Poslední konstelační večer pro vědomé muže s Janem Bílým
Termíny (2021): 
26. 10.: Když muži chybí zdroje
 – Tento večer
Cena za večer: 650,- Kč. 
Místo konání: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2.
Časy: 18:00 – 21:00
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné.
Poznámka: Každý večer je sám pro sebe, pokud jste nenavštívili předchozí večer(y), vůbec nic se neděje. 🙂
S večery budeme pokračovat. Sledujte naše stránky. 

Proč?
Protože se v mé práci neustále setkávám s otázkami, které muži neradi řeší v přítomnosti žen. Protože my chlapi přece „vše zvládáme“. Protože v kruhu mužů zjistíme, že podobné otázky trápí i jiné muže a je lepší je řešit spolu. A protože v kruhu je síla.

Jak?
Po kratším úvodu budeme pracovat metodou systemických konstelací. To nám umožní, nejen konkrétně pomoci, ale skrze konstelace rozklíčovat hluboké příčiny spousty otázek a těžkostí. To, co se děje, pak lépe pochopíme a najdeme řešení.

S kým?
Jan Bílý je autor mnoha knih a článků, známý lektor systemických konstelací a „stařešina“, který pomáhá porozumět složitým životním zápletkám. Mimo jiné vydal knižně „Kruh mužů – Přechodové rituály pro muže“, „Láska, vztahy konstelace“ a je jedním z iniciátorů a autor předmluvy k nejznámější „mužské bibli“ „Cesta pravého muže“ od Davida Deidy.

Pro koho?
Večery jsou určeny vědomým mužům, kteří se buď již setkali s konstelacemi, nebo kteří jsou na tuto práci a sílu mužského kruhu zvědaví.

Za kolik?
Vstupné na jeden večer 650,- Kč. 
Při přihlášení se na celý cyklus čtyř večerů místo 2600,- jen 2200,- Kč