Večery mužů

Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné.

Další večer pro muže, tentokrát s tématem přetížení, stres, plné kalendáře, vyhoření – a jak tomu všemu zabránit. Na základě konstelací se v mužském kruhu podíváme na příčiny stavů, kdy prostě nemáme čas na nic jiného, než na to, co dělat musíme…

Když je muž přetížený

Čtyři silné večery (jen) pro muže: Co když...

Druhý konstelační večer pro vědomé muže s Janem Bílým
Termíny (2021): 
10. 8.: Když je muž přetížený – Tento večer
7. 9.: Když si žena neváží muže 
26. 10.: Když muži chybí zdroje
Cena za večer: 650,- Kč. Pokud se přihlásíte na všechny čtyři večery, je cena namísto 2600,-  jen 2200,- Kč. 
Místo konání: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2. s výjimkou druhého večera (10.8.) který se koná na Vyšehradě v parku.
Časy: 18:00 – 21:00
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné.

Proč?
Protože se v mé práci neustále setkávám s otázkami, které muži neradi řeší v přítomnosti žen. Protože my chlapi přece „vše zvládáme“. Protože v kruhu mužů zjistíme, že podobné otázky trápí i jiné muže a je lepší je řešit spolu. A protože v kruhu je síla.

Jak?
Po kratším úvodu budeme pracovat metodou systemických konstelací. To nám umožní, nejen konkrétně pomoci, ale skrze konstelace rozklíčovat hluboké příčiny spousty otázek a těžkostí. To, co se děje, pak lépe pochopíme a najdeme řešení.

S kým?
Jan Bílý je autor mnoha knih a článků, známý lektor systemických konstelací a „stařešina“, který pomáhá porozumět složitým životním zápletkám. Mimo jiné vydal knižně „Kruh mužů – Přechodové rituály pro muže“, „Láska, vztahy konstelace“ a je jedním z iniciátorů a autor předmluvy k nejznámější „mužské bibli“ „Cesta pravého muže“ od Davida Deidy.

Pro koho?
Večery jsou určeny vědomým mužům, kteří se buď již setkali s konstelacemi, nebo kteří jsou na tuto práci a sílu mužského kruhu zvědaví.

Za kolik?
Vstupné na jeden večer 650,- Kč. 
Při přihlášení se na celý cyklus čtyř večerů místo 2600,- jen 2200,- Kč