muži, Večerní kruh mužů: 21. 1 .2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes Maitreu

Večerní kruh mužů 2020: První setkání


21. 1. 2020, Praha, Maitrea, 18:00 – 21:00. Konstelační večer.
Téma: Dětství, rodiče, ten “malý kluk” v nás. Přechod od matky k otci. 

Muži 2020 – i v tomto roce je naplánován cyklus osmi večerů, ve kterých budeme řešit základní otázky a problémy v důvěrném kruhu mužů.

Mužské kruhy, které vedu, jsou velmi pestré. Najdete v nich muže, se kterými se znám již přes deset let, ale také ty, kteří přicházejí do takového kruhu vůbec poprvé. Zároveň zde panuje velká míra důvěry a tolerance, což je možná důsledek doplnění kruhů konstelacemi, které opravdu propojují všechny účastníky navzájem.

Každý večer má specifické téma; to ovšem není závazné, a tak se budeme zaobírat i tím, co je na daném večeru aktuální a co odpovídá tomu, co muži přinesou do kruhu jako své téma.

Tím, že toto naše osobní téma nebo otázku vneseme do kruhu, že to, co nám leží na duši, sdílíme, umožníme celému kruhu, každému, kdo se ho účastní, hlubší vhled a porozumění tomu, co se u nás mužů děje a co nás spojuje.

Večery jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a účastníky minulých kruhů. Doporučujeme se přihlásit na celý cyklus, i když je samozřejmě možné přijít na ten který večer samostatně. Přihlášení na celý cyklus mají výraznou slevu.  

Dnes večer:

Rodina, do které jsme se narodili, náš vztah k mámě a tátovi (pokud vůbec nějaký byl) nás poznamenávají na celý život. Proto je nesmírně důležité, se s touto první etapou našeho života vypořádat, možná dokonce se nám povede uzavřít mír a přijmout našeho otce (i matku, samozřejmě). Konstelace nám v tom jsou úžasnou pomocí. Do tohoto období také spadá první velký přechodový rituál – opuštění strany matky a přechod na stranu otce.

Přihlášky přímo přes Maitreu

Témata všech setkání roku jsou zde. 

Stránka pro muže je zde.

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, Jan Bílý odhaluje jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of default output handler (1) in /hosting/www/konstelace.info/www/wp-includes/functions.php on line 4552

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of default output handler (1) in /hosting/www/konstelace.info/www/wp-includes/functions.php on line 4552