Válka-a-mír

Válka a mír (v nás)

Jednodenní intenzivní seminář o příčinách konfliktů ve vztazích mezi lidmi. S Janem Bílým a Klárou Marušincovou.

Termín: 20. 7. 2024
Cena: 2300,-  
Místo konání: Praha, DVAN, Pod Vinicí 2028, Praha 4, Modřany
Časy: Sobota 9:30 – 17:30
Přihlášky: Přes náš formulář zde.

Proč pořád s něčím bojujeme?

Svět bez konfliktů by byl tak krásný… Nebo ne? Nechybělo by nám nějaké to “koření vztahů”? Patří svár, boj a agrese skutečně k základní výbavě člověka? Žijeme v době, kdy se všeobecná míra nesnášenlivosti mezi lidmi spíše zmenšuje, nebo je tomu naopak? A co dělat s vlastním naštváním? Na partnera, na vlastní děti, na sousedy, politiky, na stát?

V tomto jednodenním semináři se chceme skrze konstelace na vaše konkrétní otázky a zakázky podívat na mechanismy, které přispívají ke vzniku konfliktů mezi lidmi a hledat způsoby účinné deeskalace. Budeme zkoumat, odkud naše vnitřní zloba pramení, podíváme se na rodové linie, pokusíme se uspořádat rozhněvané a rozhádané členy systému tak, že se všichni mohou cítit vidění a (vy)slyšení. K tomu budeme potřebovat upřímnost, hloubku a odvahu. A citlivé vedení jednoho známého konsteláře 🙂 a jedné jemné psycholožky. 

Těšíme se na úžasný den.
Jan a Klára.

———

Naše jednodenní akce jsou určeny klientům, kteří se zrovna potýkají s problémem, souvisejícím s  tématem semináře. Ale nejen jim, i těm, kteří se “jen přijdou podívat”. Ti si pak mohou zahrát v konstelacích a zažít příběhy druhých, což pro někoho může být dokonce i hlubší a přínosnější zážitek, než si stavět vlastní konstelaci. Konstelce totiž umožňují hluboký prožitek a poznání souvislostí, které se doslova týkají každého z nás.