Tajemství přírody a chrám kosmu

Tajemství přírody a chrám kosmu

“Druidský” seminář s Janem Bílým
doplněný konstelacemi o souhře Boha a Bohyně v nás

Termín: 24. – 27. 6. 2021
Cena: 4000,- Kč
(Plus ubytování a strava 3 noci ca. 3000,- placených přímo na místě.)
Místo konání: Dvůr Svatá Máří, prožitkové a vzdělávací centrum, Svatá Máří 49, okres Prachatice (u Vimperka). Stránky zde.
Časy: Čtvrtek 15:00 až neděle 15:00
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné zde


Toto je seminář, který mám v plánu již třicet let – přesně řečeno od doby, kdy jsem byl u Antona, mého “prostředního” druidského učitele (před ním byl Osho a po něm už jen Hellinger). 

Jakkoliv to byl jen krátký čas, jeho působení mělo na mne nesmírně silný vliv – po “spirituálním” indickém Oshovi a před “rodinným” Bertem Hellingerem to byla doba, kdy jsem se vrátil k přírodě, k pohanským svátkům a tradicím, k cyklickému vnímání roku a jiným “tajemstvím přírody”.

Druidské učení

V semináři chci předat část toho, co jsem se u “druidů” naučil, ukázat některé jejich s přírodou spjaté techniky (sezení s holí, Fliessübung, geomantii atd.), být s účastníky hodně v přírodě a pod otevřeným nebem a příležitostně i postavit pár konstelací na téma spojení Boha a Bohyně – chrámu Kosmu a živoucí Gai.

Na seminář se můžete přihlásit již s velkým předstihem – to je totiž první druidské “cvičení” v postulování. Tím, že zaplatíte kurzovné ve velkém časovém předstihu totiž “magicky” potvrzujete, že za oněch ix měsíců, kdy se seminář bude konat, přijedete, živí a zdrávi, a nic vás nezastavilo. A také si zajistíte místo – počet účastníků je omezen na 25.

Je to podobné, jako když se mi do mého mailingu několik měsíců nazpátek vloudila chybka. Nabídl jsem konstelační výcvik na rok 2921 (namísto 2021) a lidé mi hromadně gratulovali k mému záměru, takto dlouho žít.

Magie a realita

Neboť realita je to, o čem jsme zpočátku PŘESVĚDČENI, že je to realita a po jistém vývoji pochopíme, že je to to, o čem sami sebe PŘESVĚDČÍME, že to tak je a bude.

To je základ moderní formy magie – tak zvané Magie chaosu, kterou velice dobře popisuje například Phil Hine ve své knize (stále ještě nerozebrané – světě div se!) PRACHAOS.