, Sex a vášeň – 23. 6. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes Maitreu

Sex a vášeň nejen letních večerů


23. 6. 2020, Praha, Maitrea, 18:00 – 21:00

Toto bude „odvážný“ večer, ve kterém se budeme dívat na Erós, tantru a sex a všechny problémy s nimi spojené z pohledu rodinných konstelací. Podíváme se na to, co se děje, když existuje ve vztahu nerovnováha mezi mužským a ženským principem, kdy a proč nám sex chybí, nebo jak se projevuje naše současná přesycenost erotickými tématy. Budeme se zabývat rozšířeným přesvědčením, že (sexuální) partnerství je naprostá nutnost, a úzkostí teenagerů, když ve třinácti ještě s nikým „nechodí“. Naťukneme také konstelační následky puritánství a celibátu a vše doplníme malými konstelacemi na témata z řad účastníků. Přijďte!

Přihlášky přímo přes Maitreu

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, Jan Bílý odhaluje jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.