O rodičích a dětech

Přihlášky na oba webináře zde.

(Zde se také můžete přihlásit jen na jeden díl za poloviční cenu.)

Dvoudílný webinář:

O rodičích a dětech


28. 1. 2021, 18:00 – 21:00 Díl 1 – Vztah k našim rodičům
10. 2. 2021, 18:00 – 21:00 Díl 2 – Vztah k našim dětem
Online ZOOM-webinář*
Snížená cena 1. + 2. dílu při včasném přihlášení do 26. 1. 1000,- Kč.
Později 1200,- Kč.

Online večer s Janem Bílým a Lenkou Konečnou o tom nejdůležitějším poutu, které máme – o vztazích mezi rodiči a dětmi.

Na tento svět a do naší podoby jsme přišli skrze spojení dvou v jistém smyslu pro nás nejdůležitějších lidí – skrze naše rodiče. A i když jsme možná někdy měli pocit, že jsme se do “téhle rodiny dostali jakýmsi omylem”, toto spojení nás až do smrti bude ovlivňovat víc, než si to většina z nás připouští. Proto také je v konstelacích jeden z nejdůležitějších rituálů přijetí tohoto faktu.

To, co jsme od našich rodičů dostali, pak přenášíme na naše děti. A i když žádné nemáme, i tak nás naše “dědictví” vede a předurčuje, podobně jako byli naši rodiče vedeni tím, co jim jejich rodiče předali. A tak pořád dál… Mnohdy nám to připravuje nejeden problém, nejendu těžkou chvíli, dokud si tyto souvislosti a mechanismy plně neuvědomíme.

V těchto dvou webinářích bychom se s vámi rádi pustili nejen do objasnění všech těch souvislostí a  “zádrhelů” mezi velkými a malými, ale i zkusili, uzavřít mír. S pomocí konstelačních cvičení a skrze několik návodů na jednoduché, ale účinné rituály se budete moci vyrovnat s tím, co mezi vámi a rodiči nebo vámi a dětmi stále ještě zbývá k vyrovnání.   

——-

* K účasti na webináři je třeba si podle instrukcí předem nainstalovat službu Zoom. Instrukce dostanete po přihlášení od Maitrei.