Rodiče-a-děti

Rodiče a děti

Jednodenní intenzivní seminář o "nových" dětech. S Janem Bílým a Klárou Marušincovou.

Termín: 24. 8. 2024
Cena: 2300,-  
Místo konání: Praha, DVAN, Pod Vinicí 2028, Praha 4, Modřany
Časy: Sobota 9:30 – 17:30
Přihlášky: Přes náš formulář zde.

Jsou nadané. Inteligentní. Rychlé. Úžasné. A své rodiče přivádějí k šílenství. (Když je zrovna neobdivují.) 

Máte indigové, křišťálové nebo dokonce duhové děti? Je vaše dítě hyperaktivní? Nebo jen velice živé, neposedné? Vyžaduje enormní pozornost? Je spíše sebe-vědomé nebo sebe-destruktivní? Nebo máte úplně normální děti, které vám ale často jdou na nervy?

V dnešním světě se to následujícími slovy jen hemží: ADHD, deprese a úzkosti, sebepoškozování, digitální závislosti, šikana, Asperger, nadané dítě, vysoce senzitivní dítě a mnoho mnoho dalších. Během semináře se podíváme na to, jaké zastává dítě místo v systému, ať už se okolo něj točí kterékoliv z těchto „zaříkadel“. Půjdeme společně krajinou rodinných systémů a budeme hledat, jaké jsou skryté souvislosti, když nahlížíme na celek, a nejen na diagnózu.

V tomto jednodenním intenzivním semináři se podíváme za pomoci konstelací na mnoho témat, která vás ohledně vztahu s dětmi zajímají. Především se budeme věnovat tomu, s čím se my oba – ať už v seminářích (Jan) či v psychologické praxi (Klára) setkáváme.

Těšíme se na vás. 
Jan a Klára 

———

Naše jednodenní akce jsou určeny klientům, kteří se zrovna potýkají s problémem, souvisejícím s  tématem semináře. Ale nejen jim, i těm, kteří se “jen přijdou podívat”. Ti si pak mohou zahrát v konstelacích a zažít příběhy druhých, což pro někoho může být dokonce i hlubší a přínosnější zážitek, než si stavět vlastní konstelaci. Konstelce totiž umožňují hluboký prožitek a poznání souvislostí, které se doslova týkají každého z nás.