, Proč stále s něčím bojujeme? – 11. 12. 2019, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes Maitreu

Proč stále s něčím bujujeme?


11. 12. 2019, Praha, Maitrea, 18:00 – 21:00

Válka a mír, mužský a ženský princip v konstelacích.

Možná, že jste si toho už všimli: Téměř nepřetržitě s něčím bojujeme. S rodiči a našimi dětmi, s bakteriemi a viry během různých nemocí, s partnerem či partnerkou, s nad- a podřízenými v práci, nebo alespoň, u televize, s děním ve světě. A v tomto předvánočním čase také s nedostatkem – času. 

Pokud ale boj odmítneme, naši agresivitu a hněv potlačíme a staneme se “hodnými”, mohou rychle vypuknout nějaké autoimunní reakce nebo alergie. Takže nyní, když se blíží svátky míru a znovuzrození Světla, je nejlepší čas se zastavit a podívat se zblízka na náš zarputilý boj … třeba skrz malé konstelace. 

Abychom si toho vánočního kapra pak mohli opravdu užít.

Přihlášky přímo přes Maitreu.

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, Jan Bílý odhaluje jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.