Semináře, přednášky, workshopy do konce března 2019:

Doporučuji pro všechny zájemce o konstelace:
18. a 19. 5. 2019: Konstelační konference ČASKu
Dva dny, první den 10:00 - druhý den 17:00, Praha, Hotel DAP, Praha 6 - Vítězní nám. 4
Srdečně Vás zveme na v pořadí již třetí dvoudenní konferenci systemických konstelací s mnoha vystupujícími.
Konferenci organizuje Česká asociace systemických konstelací (ČASK).
Registrace: V brzku uvedeme link.

20. 5. 2019: Zaměstnání, povolání, poslání
Konstelačně-přednáškový večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelační pohled na práci, byznys a smysl života.
Zaměstnání je to, co nás zaměstnává do té míry, že si nevšimneme, že nám chybí poslání. Od Davida Deidy víme, že poslání je pro muže a jeho pocit užitečnosti a štěstí nesmírně důležité. Skrz malé konstelace (tzv. "ristretta") se podíváme na cesty, které vedou k tomu, co nás volá (povolání) a kam vlastně nás svět posílá (poslání).

Info ke všem mým akcím v Maitrei zde. Přihlášky přímo přes Maitreu.

28. 5. 2019: Večerní kruh mužů
Večer, 17:00 - 21:00, Praha, Maitrea
V pořadí již čtvrté setkání mužského kruhu (nováčci jsou vítaní!) Dnešní téma je: "Peníze, pocit hojnosti a jistoty, spravedlnost a nárok." A ačkoliv tato témata jsou jen orientační, dovedu si představit, že v nás mužích docela rezonují. Kromě toho se jako vždy podíváme na to, co je na daném večeru aktuální a co odpovídá "náladě" v kruhu.
Info ke všem mým akcím v Maitrei zde. Přihlášky přímo přes Maitreu.

30. 5. - 2. 6. 2019: Jóga, tantra, konstelace.
Prodloužený víkend na Slapech. S Dagmar Volfovou a Janem Bílým.
Pokud vás zajímají konstelační vhledy s lehkostí a nadhledem, jemná jóga, jež nám tyto vhledy pomáhá vstřebat, zpracovat a třeba si i užít životní změny a autentická tantra v podobě s jakou se s ní v Evropě téměř nesetkáte (yantra+mantra=tantra), rezervujte si již nyní tento termín na náš pobytový seminář. Prodloužený víkend s přicházejícím létem na Slapech.
Další informace, fotky z yagna-rituálu a adresa pro přihlášky ZDE

12. 6. 2019: Velký kruh života aneb: Medicin circle a přechodové rituály
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Naši předci se ještě řídily cyklickým časem, jehož základem je kruh čtyř ročních dob, čtyř směrů a čtyř fází ve vývoji člověka. Pochopíme-li tento cyklický čas, začne náš život snadněji plynout a nám se podaří lépe procházet skrze období krizí, nezdarů či smutku. Objevíme smysl a skrytou moc přechodových rituálů a lépe se smíříme se stárnutím. A nakonec se možná dostaneme až ke zodpovězení prastaré otázky, totiž co jsme, odkud pocházíme a kam kráčíme.
Info ke všem mým akcím v Maitrei zde. Přihlášky přímo přes Maitreu.

14. - 16. 6. 2019: Konstelace biblických příběhů.
Prodloužený víkend v Olomouci
Podobně jako pohádky a mýty, i biblické příběhy skrývají hloboké pravdy. A zcela obdobně můžeme i tyto příběhy "konstelovat" a odkrýt nejen všechno to, co je v nich utajeno, ale i pochopit hlubší souvislosti, které přímo souvisí s našimi životy. Zveme vás proto na tento dvou a půldenní seminář do krásného města Olomouce, na seminář, který bude doplněn v pátek odpoledne prohlídkou některých obyčejně nedostupných "mytologických" míst, spojených s křesťanstvím.
Další informace a přihlášky zde.

18. 6. 2019: Nová cesta krále a královny
Jednodenní seminář pro podnikatele a manažery, Coworking centrum Sněmovní 7, Praha 1
Mnoho dnešních podnikatelů a manažerů se kvůli neustálé válce s okolím a z toho plynoucímu stresu vůbec nedostane ke kralování. To znamená, že nemají čas na tu nejdůležitější otázku, totiž proč vlastně dělají to, co dělají. Jen pro peníze? Pro pocit úspěchu? Nebo cílí na zlepšení světa? V tomto jednodenním semináři se podíváme na to, jak se stát králem či královnou.
Další informace a přihlášky zde.

25. 6. 2019: Večerní kruh mužů
Večer, 17:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Páté setkání mužského kruhu (nováčci jsou vítaní!) Dnešní téma je: "Práce a povolání/poslání, společnost a politika, čest a morální síla. Docela slilná témata - i tento večer má specifické téma, to ovšem není závazné, a tak se budeme zaobírat i tím, co je na daném večeru aktuální a co odpovídá "náladě" v kruhu.
Info ke všem mým akcím v Maitrei zde. Přihlášky přímo přes Maitreu.

19. 7. 2019: Setkání se stínem.
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Blížící se svátek Lughnasadu nás na vrcholu léta staví před zdánlivou záhadu: Proč podle prastarých pověstí právě nyní umírá „letní“ král a nastupuje „zimní“? Proč zabil Kain Abela? A proč je tak často obětován světlý Bůh (například Osiris, Mithra, Loki, Kristus) a vládu pak na jistý čas převezmou ony temné síly (v nás)? Proč stále s něčím bojujeme? Proč jsou i nyní neustále kdesi na světě vedeny války? Je možné se zbavit stínu, agrese, negativity?
Info ke všem mým akcím v Maitrei zde. Přihlášky přímo přes Maitreu.

• • • • • • • •
Adresy všech míst konání zde
Přihlášky na námi organizované semináře zde

Pro zájemce o individuální sezení informace zde

• • • • • • • •

© 2015-2018 by Jan Bily