Post22-07

Přihlášky skrz náš přihlašovací formulář zde

Konstelace problémů s domácími zvířaty

Víkendový konstelační seminář  v Praze.
Termín: 5. a 6. 3. 2022
Cena: 2500,- 
Místo konání: Místo bude ještě včas sděleno
Časy: Sobota 9:30 – ca. 17:30, neděle 9:30 –  ca. 16:00
Přihlášky skrz náš přihlašovací formulář zde
(Seminář se koná BEZ účasti zvířat.)

Možná jeden z hlavních důvodů, proč mnoho dětí touží po nějakém domácím mazlíčkovi je ten, že pes, kočka, nebo třeba jen andulka, kteří přijdou do rodiny, se nejen stanou součástí rodinného systému, ale jako “nejmenší” na sebe často vezmou to, co je v rodině nevyřešené. Podobně jako děti, když zátěž překročí jistou hranici, mohou onemocnět. 

Před několika lety se pod mým vedením uskutečnily již podobné dva semináře a já byl překvapen a často i hluboce dojat ochotou, s jakou se domácí zvířata obětují pro blaho partnerského vztahu nebo rodiny, do které se dostala. Většinou ovšem zůstanou souvislosti s onemocněním zvířete a rodinnou situací nepovšimnuty. 

V případě problémů s domácími zvířaty se rodinné a systemické konstelace se přímo nabízejí. Přitom za “pacienty” stavíme do konstelací samozřejmě lidské zástupce, zvířata sama do semináře nemusí. Je to podobně jako když řešíme problémy s dětmi, kde jejich řešení nespočívá v tom, že se změní děti, nýbrž celý systém, a především dospělí. 

Tento seminář bude zaznamenáván na video, vaši vlastní konstelaci můžeme ze záznamu na přání vynechat. 

A ještě poznámka: Jedna taková hluboká konstelace, kterou jsme stavili  pro psa jménem Argo je popsána v mé knize “Další osudy Popelky po svatbě”, kterou vydalo nakladatelství Maitrea.