Přihlášky ZDE

Webinář o finančních přesvědčení - téma "hojnosti".

Celodenní webinář o nedostatku, dostatku a přebytku
Termín: 14. 11. 2020 (sobota)
Cena: 1500,- 
Místo konání: WEBINÁŘ, link na zoom.us od nás dostanete pár dní před vysíláním webináře.
Časy: Sobota 9:30 – 18:00, dvouhodinová přestávka na oběd.
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné


Původně plánovaný jako dvoudenní prezenční seminář – ale virus nám do našeho plánování “hodil vidle”. Toto téma je ovšem (možná právě teď) tak důležité, že jsme se rozhodli udělat JEDNODENNÍ WEBINÁŘ, kde názorně probereme různá peněžní přesvědčení, podíváme se na to, jak a kde vznikají a jak s nimi lze pracovat, abychom je proměnili v HOJNOST. Také nabídneme několik cvičení na rozpoznání a změnu našich přesvědčení. Ale především bude hodně prostoru na vaše individuální příběhy a dotazy.

——-

O peněžních přesvědčeních (money beliefs):
Velice často se do našich financí míchají naše podvědomá přesvědčení typu “na tohle nemám”, “tak dobrý (ještě) nejsem” nebo “hojnost a bohatství je nebezpečné” (případně mnoho jiných). Tato přesvědčení jsme buď získali skrze výchovu, nebo jsme je “podědili” od našich chudých, znevýhodněných, traumatizovaných předků. 

Problém těchto přesvědčení vězí v tom, že se jich nezbavíme pouze poznáním, nýbrž prožitím toho, co se kdysi dělo, procítěním odlišného způsobu reakce a rituálním uctěním předků, od kterých jsme je převzali. Toto se nejlépe děje v nějakém prožitkovém semináři za pomoci rituálů nebo konstelací.