, Online večer: Vztahy třetího stupně – 12. 8. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes Maitreu

Online večery s Janem:

Vztahy třetího stupně: Zákonitosti hlubokého a svobodného vztahu.


12. 8. 2020, Online, 19:00 – 21:00, ZOOM*

Online večer s Janem Bílým o “vztazích třetího stupně”, jež jsou zároveň hluboké, ale i svobodné.

O tak zvaném vztahu třetího stupně píši a přednáším již delší dobu. Je to partnerský vztah, jež se vymanil z “dětské” závislosti, překonal fázi budování společné vize (a tím i fixaci na vytvoření “kmenové duše”, tedy něčeho, k čemu nutně toho druhého potřebujeme) a je nyní zcela svobodný a vědomý. 

Je to vztah dvou skutečně dospělých lidí, z nichž každý se blíží své esenci a přesto žijí spolu. Někdy. Možná i často. Vztah dvou, ve kterém každý z obou “vidí v tom druhém boha nebo bohyni”, abych použil titul jedné z mých knížek. A možná že je to i jediný možný způsob vztahu, který nás natolik sytí, že nepotřebujeme to, co je pro naši dobu tak příznačné – konzum a rozptýlení. Jistěže je to ideální představa, ke ketré se můžeme jen (a k tomu ještě občas) přiblížit. Ale nestojí to za pokus?

V tomto webináři bude Jan odpovídat také na otázky buď přímo online, nebo předem zaslané na info@janbily.cz. Prosím poznamenejte do předmětu mailu, že je to “Otázka k srpnovému webináři”.   

Přihlášky přímo přes Maitreu
* K účasti na webináři je třeba si podle instrukcí předem nainstalovat službu Zoom. Instrukce dostanete po přihlášení od Maitrei.