Od násilí k síle, Od násilí k síle – 18. 2. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes Maitreu

Od násilí k síle, od deprivace k integraci


18. 2. 2020, Praha, Maitrea, 18:00 – 21:00

Konstelační večer, ve kterém se podíváme na zoubky našeho vnitřního „zvířete“ – totiž agresivity.
Po mnoha letech konstelační práce s lidmi a především s muži chápu násilí nikoliv jako projev síly, ale naopak coby výraz jejího nedostatku. Násilí ovšem není jen tělesné nebo sexuální. I ženy mají svou „násilnou“ zbraň – především vůči tělesně silnějšímu muži. Je jím pohrdání, druh psychického násilí, byť pasivního.

Tento večer budeme skrze nejprve přednášku a poté i skrze malé konstelace zkoumat, odkud se násilí bere a jak ono „vnitřní zvíře“, ať už zuřící nebo chladně vypočítavé, můžeme integrovat a použít tak, že jeho síla nám bude ku prospěchu. A zastavíme se i u lovu, války, náboženství, podíváme se na domácí násilí i na sport, jako na v současnosti poslední zbytek přirozené agresivity. 

Přihlášky na seminář “Od násilí k síle” přímo přes Maitreu

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, Jan Bílý odhaluje jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of default output handler (1) in /hosting/www/konstelace.info/www/wp-includes/functions.php on line 4552

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of default output handler (1) in /hosting/www/konstelace.info/www/wp-includes/functions.php on line 4552