No sex

Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné

No sex aneb: Když v lásce chybí Éros

Víkendový konstelační seminář v Praze
Termín: 3. – 5. 9. 2021
Cena: 3200,- cena pro manžele a páry 5000,- Kč
Místo konání: DVAN, 2-N budova, Pod Vinicí 813/5, Praha 4
Časy: Pátek 17:00 – 20:00, sobota 9:30 – 17:30, neděle 9:30 – 16:00
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné

Pro odvážné muže, ženy a páry, které chtějí zlepšit erotiku v dlouhodobém či intenzivním vztahu.

Ve vztahových seminářích se často objevují ženy (a mnohdy také muži), kteří řeší fenomén chybění erotické přitažlivosti a sexu. Přitom se ovšem partneři mají rádi, chtějí spolu zůstat – jen chuť na to “nejkrásnější” nějak, často jednostranně, chybí. A navzdory tvrzení, že muži myslí na sex několikrát častěji než ženy, jsou to především ženy, které si poslední dobou stěžují. 

Stavíme-li na tyto zakázky konstelace, ukazuje se, že jakkoliv prvoplánově leží “nechuť” na straně muže, chování a jistá nárokovost ze strany ženy k tomu přispívá také. Jako často, i zde se ukazuje nemožnost přiřknout někomu “vinu”, aniž bychom pochopili širší souvislosti všech zúčastněných.

V tomto semináři se konstelačními cestami budeme zabývat právě problémem ztráty Érosu ve vztazích. Zkusíme se vydat na cestu hlubšího a plodnějšího pochopení, než je pouze onen zklamaný výkřik “Ty se mnou už nechceš spát!” 

(Hesla: No sex konstelace, konstelace na téma chybějícího sexu v partnberství a vztazích, no sex konstelace, Jan Bílý, vztahy třetího stupně, pokročilé vztahy, eros, erotická přitažlivost, chybění erotické přitažlivosti, David Deida, zákon polarity, polarita, seminář pro odvážné, no sex konstelace.)