Medlov

Přihlášky prosíme mailem: info@lenka-konecna.cz

Setkání v Medlově

Setkání absloventů konstelačních výcviků u Jana Bílého se současným výcvikem
Termín: 29. 7. až 3. 8. 2024
Cena: 1000,- Kč / za každý den.
Místo konání: Hotel Medlov Fryšava pod Žákovou horou 143
Přihlášky prosíme mailem: info@lenka-konecna.cz

Ahoj vážení kolegové (a mí bývalí úžasní studenti),

píšu vám, neboť vás chci pozvat na už tradiční ukončení výcviku 2023-24. 
Mezi 29. červencem a 3. srpnem budeme dlít, konstelovat, hodovat, veselit se, procházet se po lesích a plavat v rybníku na MEDLOVĚ, což je (jak možná již víte) hotel ve hvozdech lesů CHKO Žďárské vrchy. A jako se nám už několikrát povedlo v minulosti, i tentokrát to bude setkání doufejme hned několika ročníků současných a minulých výcviků konstelací u Jana Bílého. 

Jako hosty budeme mít Ivanu Wurstovou, toho času předsedkyni ČASKu a naprosto skvělou konstelářku, a Dášu Wolfovou, která je velmi zkušená lektorka vědomé tantrické jógy a metody kontinuum movement.

Pokud máte zájem, je třeba si co nejdříve zarezervovat pokoj v hotelu Medlov (viz. informace níže) a také se přihlásit u nás, abychom s vámi mohli počítat. Lektorné celého pětidenníhoo pobytu stojí 4000,- Kč bez DPH. Stravu a ubytování si platíte zvlášť. Pokud chcete pobýt pouze několik dní, lektorné za jeden den je 1000,- Kč bez DPH. Do mailu Lence (která to celé organizuje) prosím napište, kdy chcete přijet a kdy nás chcete opustit.). 

Moc se na vás těšíme.

Jan Bílý

———-

Níže uvedené ceny platí do zaplacení 30.6. 

Ubytování: 
Dvoulůžkový (obsazeno oběma osobami) – 600,-/os./noc + ubytovací poplatek 21,-/os./noc
Třílůžkový (obsazeno třemi osobami) – 520,-/os./noc + ubytovací poplatek 21,-/os./noc
Pokud chcete být na pokoji sami, je nutné si zaplatit celý dvoulůžkový pokoj.
Možnost ubytování je i v jugoslávksých chatkách (jak vypadají a jak jsou vybavené je na dotaz v hotelu) anebo ubytování “turist”. Cena za turist je 560,- /os./noc, cena za chatku je 780,-/noc (6 lůžek) s WC bez sprchy. Ubytování “turist” nemá na pokoji sociální zařízení, ale sdílené na patře. Tyto sprchy využívají i ubytovaní v jugoslávkých chatkách.

Strava:
Bufetová snídaně – 195,-/os./den
Bufetová večeře – 295,-/os./den
Možnost objednání oběda na místě – 280,- /os./den
Dle Jana se jedná o luxusní hody 🙂 Cokoliv z baru, alkoholické nápoje či cokoliv navíc bude účtováno na pokoj. Prostě jako v hotelu. 

Výše uvedené ceny jsou platné do 30.6.2024. Poté budete mít 20% slevu z klasických cen hotelu. Je tedy nutné se do konce června nahlásit. To uděláte následovně: Rezervaci si uděláte emailem (info@medlovhotel.cz) nebo telefonicky (+420 602 143 144, 566 619 201) a až se budete nahlašovat, řekněte, že patříte k výcviku Jana Bílého. Nahlašte v jakém chcete být pokoji, popřípadě, s kým a také zda-li chcete snídani i večeři. Obed si můžete zakoupit až na místě. Pokud máte nějakou potravinovou intoleranci, nahlašte ji také. Můžete být samozřejmě ubytovaní i mimo hotel. To je zcela na vás. 6 km od hotelu Medlov je Nové Město na Moravě.