, Letní konstelační výcvik, 27. až 30. 8. 2020, Konstelace.info

Letní konstelační výcvikový pobyt s Janem Bílým, Dagmar Volfovou a přáteli

Pět a půl dne v krásném centru Živá voda společně s konstelačním výcvikem “Konstelace, rituál a drama 2020”
Tento seminář je určen pro absolventy jakýchkoliv konstelačních výcviků.
Termín: 
25. – 30. 8. 2020
Cena: 3500,- bez ubytování a stravy*. 
Místo konání: Centrum Živá voda, 544 01, 143 Kohoutov, Telefon: 777 334 317, web (FB) zde.
Časy: Úterý 16:00 – neděle ca. 15:00
Přihlášky prosíme mailem na info@lenka-konecna.cz
Organizace a koordinace: Lenka Konečná
Spolujízdy: Pro mé studenty – domluvte se přes FB skupiny. Pro externí: Pokud nabízíte nebo hledáte spolujízdu, pošlete nám mail, pokusím se to pro vás vyjednat.
* ubytování a plná penze je prozatím jen ca. 800,. na den. 

Pro účastníky konstelačních výcviků (nejen u Jana) jsme připravili úžasný prázdninový dárek. Zveme vás na procvičování konstelací v kouzelné krajině na úpatí Krkonoš.

Společně s průběžným výcvikem budeme pět a půl dne procvičovat vedení konstelací, zopakujeme si základní konstelační situace a pravidla, zlepšíme empatii, intuici a orientaci ve složitých konstelačních situacích, zacvičíme si (zcela jemně a rekreačně) jógu a poznáme několik rituálů. Ale především prožijeme krásný čas spolu s úžasnými lidmi.

Již v minulém roce jsem nabídli přibližně deset míst v našem “letním výcvikovém táboře” účastníkům minulých výcviků u Jana a také několika “přespolním”. Již po několika hodinách společné práce se těžko dalo rozeznat, kdo patří k právě probíhajícímu výcviku a kdo je “host”. Konstelace totiž spojují lidi a vytvářejí nejen pocit “celku”, ale i nezapomenutelná přátelství. A “hosté odjinud” vnášejí do konstelačního výcviku nové impulzy. Zveme vás tedy si intenzivně procvičit vedení konstelací nebo jen připomenout velmi příjemnou atmosféru „prázdnin“ a bývalých výcviků. Cena pěti dní je opravdu “dárková” – jen 3500,- Kč plus ubytování a strava. Těšíme se na vás!