Shiva Shakti

Přihlášky prosíme mailem: konstelace@ubi-ibi.cz 

Láska a vědomý sex v Poděbradech

Víkendový konstelační seminář
Termín: 5. a 6. 10. 2024
Cena: 3900,- Kč, pro páry se slevou za 6000,- Kč pro oba.
Místo konání: DDM SYMFONIE, Za nádražím 56, Poděbrady.
Časy: Sobota 9:30 – 17:30, neděle 9:30 – 16:00
Přihlášky prosíme mailem: konstelace@ubi-ibi.cz 

Pro odvážné muže, ženy a páry, které chtějí zlepšit erotiku v dlouhodobém či intenzivním vztahu.

Ve vztahových seminářích se často objevují ženy (a mnohdy také muži), kteří po jisté době trvání vztahu řeší fenomén chybění erotické přitažlivosti a sexu. A navzdory tvrzení, že muži myslí na sex několikrát častěji než ženy, jsou to především ženy, které si poslední dobou stěžují. Stavíme-li na tyto zakázky konstelace, ukazuje se, že jakkoliv prvoplánově leží “nechuť” na straně muže, chování a jistá nárokovost ze strany ženy k tomu přispívá také. Jako často, i zde se ukazuje nemožnost přiřknout někomu “vinu”, aniž bychom pochopili širší souvislosti všech zúčastněných.

Poněkud jiný problém, který ovšem pramení z podobných skrytých příčin, jsou zdravotní gynekologické symptomy, nebo, u mužů, problémy s erekcí. V dnešní době – díky bohu, internetu a posunu ve vědomí, se o těchto všech těžkostech už smí hovořit. A tak se s nimi setkáváme v konstelačních seminářích, kde se lidé zajímají o to, co je to “vztah třetího stupně”, jak by měl vypadat vědomý nebo dokonce tantrický sex a jak přesně je láska spojena se sexem a erotikou.  

Proto jsem se rozhodli pro tento dvoudenní seminář, kde v hlubokých, lehkých, poučných a zábavných konstelacích budeme řešit, jak se (opět) zamilovat, oživit partnerství, probudit spící lásku a mít vědomý a úžasný sex.