Post31

Přihlášky přímo přes Maitreu

Večerní kruh mužů 2020. WEBINÁŘ


10. 11. 2020, WEBINÁŘ* 18:00 – 21:00. Konstelační večer.
Téma: 
Moudrost, spiritualita, osvícení. Přechodové rituály blázna.

Každý večer má specifické téma; to ovšem není závazné, a tak se budeme zaobírat i tím, co je na daném večeru aktuální a co odpovídá tomu, co muži přinesou do kruhu jako své téma.

Tím, že toto naše osobní téma nebo otázku vneseme do kruhu, že to, co nám leží na duši, sdílíme, umožníme celému kruhu, každému, kdo se ho účastní, hlubší vhled a porozumění tomu, co se u nás mužů děje a co nás spojuje.

Večery jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a účastníky minulých kruhů.

Přihlášky přímo přes Maitreu

Témata všech setkání roku jsou zde. 

Stránka pro muže je zde.

* V důsledku přetrvávajících opatření kvůli pandemii nemoci covid-19 je tento večer koncipván jako WEBINÁŘ. Účastníci dostanou s několikadenním předstihem link na připojení se skrze službu zoom mailem od Maitrei. WEBINÁŘ bude obsahovat úvod do tématu večera, sdílení, cvičení, malý přechodový rituál a odpovědi na vaše otázky a “palčivé” problémy.

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, Jan Bílý odhaluje jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.