Muži - anciennt

Přihlášky přímo přes Maitreu

Večerní kruh mužů v přírodě 2021 - Iniciace

Mužský kruh

19. ledna nebo 10. února 2021, webinář, 18:00 – 21:00.
“Iniciace” aneb vstupní brána do “Večerního kruhu mužů 2021”
a zároveň úvod do tématiky vědomého a přirozeného muže.
Cena a přihlášení přes Maitreu.

2021 budou “mé” mužské kruhy vypadat úplně jinak.

Po mnoha letech scházení se v prostorách Maitrei v Týnské uličce jsem se rozhodl pro zcela nový koncept mužských kruhů.Tyto se budou konat VENKU, tak jak můj druidský učitel Anton říkal: Žádné učení, které se neděje pod širým nebem, nedosáhne úplně tvoji duši.

2021 tedy plánuji osm setkání, které budou nazvány podle osmi hlavních pohanských svátků a jejichž tématika bude rezonovat s kruhem roku – tedy dvě setkání na rovnodennost a dvě na slunovraty plus Beltane, Lughnasad, Samhain a Imbolc (poslední 2022).

Setkání se budou konat za KAŽDÉHO počasí – musíte se tedy náležitě vybavit, abyste vydrželi přibližně tři hodiny kdesi v parcích a zahradách Prahy. Skupina mužů bude malá (24 mužů včetně mne*) a místo setkání bude oznámeno vždy několik dní předem mailem.

Do skupiny se dostanou jen muži, kteří prošli úvodním webinářem (jedním z obou plánovaných). Tyto webináře ovšem nejsou jen “vstupní bránou” do Kruhu, ale (a pro mnoho účastníků především) seznámením se s mužskou tématikou, se základy meditace (sezení s holí), s mužskou  “nevychýlitelností” a sdílením v kruhu.

Přihlášky přímo přes Maitreu

Stránka pro muže je zde.