, Večerní kruh mužů – 3. 12. 2019, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes Maitreu

Poslední večerní kruh mužů


3. 12. 2019, Praha, Maitrea, 17:00 – 21:00

Závěrečný večer ročního cyklu setkávání mužů. Téma dnešního večera je spiritualita, meditace, duch a duše, náboženství a víra. Ale společně se tento (pozor – prodloužený!) večer podíváme také nazpátek na společně vykonanou cestu a v malých konstelacích si zopakujeme důležité archetypy a přechodové rituály každého muže. I tento večer je otevřen nováčkům!
Přihlášky přímo přes Maitreu

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, Jan Bílý odhaluje jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.