Home2

Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné

Konstelační večery v Černé labuti

S Janem Bílým na různá témata (Globální konstelace, vztahy atd.)
Termíny: 8. a 15. června 2021, řada večerů bude pokračovat. 
Cena: 650,- (300,- záloha při přihlášení) 
Místo konání: Černá labuť, Na Poříčí 1067 (vpravo vedle vchodu do Bílé labutě), 8. patro.
Časy: vždy v úterý, 18:00 – 21:00
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné
Poznámka:
Počet účastníků omezujeme v souladu s předpisy a doporučeními. Prosíme také všechny účastníky si před vaší účastí udělat antigenní test na covid 19 (v každé lékárně, cca. 90,- Kč).


Přijďte se nechat okouzlit sílou konstelací, vtáhnout do hloubky prožívaného dramatu, přijďte se naučit pohledu na celek a také – přijďte si pro konstelační radu a pomoc. Startujeme řadu večerů na různá témata “nad střechami Prahy” v krásných prostorech Černé labutě. 

8. 6. 2021, 18:00: Večer globálních konstelací s Janem Bílým

„Globální konstelace“ jsou konstelace ke společenským, politickým, ale i spirituálním tématům – tedy k fenoménům, které se týkají nás všech, celé společnosti. Mají své kouzlo – neřešíme zde individuální zakázky a neléčíme žádná traumata, ale zabýváme se tím, co vzejde z celého kruhu zúčastněných. Třeba dopadem pandemie, vztahem mezi Němci, Rusy a Čechy nebo otázkou, proč se muži a ženy staví k ekologii a „green dealu“ rozdílně. Počet možných témat je neomezený – záleží jen na tom, co přinese kruh.

Globální konstelace stavím již mnoho let a můžu zaručit, že se tento večer nejen budeme dobře bavit, ale že se nám otevřou i nové pohledy na souvislosti, jichž jsme si dosud nevšímali.

15. 6. 2021, 18:00: Láska, vztahy a konstelace s Janem Bílým

Konstelační večer podle stejnojmenné a nejprodávanější knihy Jana, na naprosto věčné téma. Tento večer se podíváme na několik základních a pro přežití ve vztahu nezbytných zákonitostí, postavíme pár konstelací na „zakázky“ přímo z publika a také se budeme zabývat velice častou otázkou – jak být ve vztahu šťastný a zároveň svobodný, jak zůstat v hloubce s partnerem a zároveň neztratit sám sebe / sama sebe. Tento druh partnerství nazýváme vztah třetího stupně.