Partenrské vztahy třetího stupně

Termín: 27. – 29. 1. 2023 
Cena: 3900,-, pro páry 6500,- 
Místo konání: Praha, DVAN, Pod vinicí 2028, Praha 4
Časy: Pátek 17:00 – 20:00, sobota 9:30 – 17:30, neděle 9:30 – 16:00
Přihlášky: Přes web organizátorky zde. 

Lidové rčení říká, že ženám se daří špatně ve vztahu, mužům po něm. Proč je tomu tak často? Proč muži utíkají před problémy ve vztazích do práce, do hospody, do sportu a později, po tom, co jejich vztah je v troskách, se v žalu utíkají …opět k práci, do hospody nebo k televizi?

Proč ženy dělají tolik kompromisů (nebo někdy také vůbec žádné) a proč se bojí říci si o to, co potřebují? Proč mají ženy tak často větší potřebu vazby na partnera? Proč je v seminářích osobního rozvoje skoro vždy dvakrát více žen než mužů? Proč chtějí ženy děti a muži často “také, ale až později, někdy…” Proč jsou partnerské vztahy tak komplikované?

Jak se ve vztahu domluvit, aniž by se žena stala “polovičním mužem” a vzdala se ve prospěch sáhodlouhého vysvětlování své emocionality? Lze porozumět jako muž tomu, co žena “opravdu chce”?

A především – jak vypadá vztah třetího stupně – tedy zároveň hluboký a intenzivní a ve stejné chvíli svobodný a nezávislostní? A je vůbec možný?

Tyto a mnoho dalších otázek týkajících se témat hledání partnera nebo partnerky, hloubky vztahu a jeho trvání, dětí a jejich vztahu k rodičům a mužského a ženského principu v nás budeme na tomto semináři řešit, diskutovat a hlavně na ně stavět konstelace. 

Přihlaste se již nyní!