Konstelace symptomů, Konstelace zdravotních symptomů – 6. a 7. 6. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Přihlášky prosíme mailem: sara@ubi-ibi.cz

Konstelace symptomů v Poděbradech

Sobota a neděle plná konstelací na zdraví a vitalitu 
Termín: 6. a 7. 6. 2020
Cena: 3000,-
Místo konání: Poděbrady, místo bude ještě sděleno 
Časy: Sobota 9:30 – 18:00, neděle 9:30 – 16:00
Přihlášky prosíme mailem: sara@ubi-ibi.cz

Symptom je podle definice vnější příznak něčeho, co působí ve skrytu věci.

Z mého pohledu poskytuje jakýkoliv symptom výtečnou příležitost, podívat se hlouběji, k příčině, ke zdroji našeho současného stavu. Přitom nemusí být “symptom” nic negativního – i třeba bujará a nevázaná nálada je symptom něčeho. V konstelacích symptomů odkrýváme jejich předtím neviděné souvislosti, skrze jejichž poznání a případně i přijetí se pak může dostavit i vyléčení.

Aniž by se tedy konstelace míchaly do diagnostiky a léčení zdravotních potíží, hodí se výtečně k rozklíčování psychického a systemického pozadí různých stavů. To se týká především chronických nemocí, obezity, různých disfunkcí a dalších zdraví a vitalitu narušujících příznaků. 

Podle našeho přesvědčení vznikají téměř všechny zdravotní potíže z nerovnováhy psýché. Konvenční medicína se zabývá především potlačováním symptomů. Málo se ale stará o jejich zdroj – lidskou psychiku a především systemické pozadí, ať už je toto rodinného či jiného původu. Právě zde nám konstelace mohou pomoci a ukázat nám, co ještě nevidíme a tím výrazně usnadnit náš život.

V rámci našich konstelačních výcviků je právě o konstelace zdravotních potíží veliký zájem. Rozhodli jsme se tedy nabídnout tento jedinečný seminář i pro ty, kteří se žádného našeho výcviku neúčastnili. Upozorňujeme, že konstelace symptomů nejsou ani diagnostickým, ani léčebným “zákrokem”, ale pokusem o objasnění příčin vzniklé nebo vznikající choroby.

A ještě malá poznámka: Seminář bude s velkou pravděpodobností rychle naplněn. Proto doporučujeme se na seminář včas přihlásit. 
Těšíme se na vás!

Část semináře bude zaznamenávána na video.