Přihlášky ZDE

Konstelace finančních přesvědčení - téma "hojnosti"

Víkendový seminář o nedostatku, dostatku a přebytku
Termín: 14. a 15. 11. 2020
Cena: 3000,- 
Místo konání: Praha, Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2.
Časy: Sobota 9:30 – 18:00, neděle 9:30 – 16:30
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné


Opakování a zároveň další díl našeho (beznadějně obsazeného) semináře z července tohoto roku.  

Velice často se do našich financí míchají naše podvědomá přesvědčení typu “na tohle nemám”, “tak dobrý (ještě) nejsem” nebo “hojnost a bohatství je nebezpečné” (případně mnoho jiných). Tato přesvědčení jsme buď získali skrze výchovu, nebo jsme je “podědili” od našich chudých, znevýhodněných, traumatizovaných předků. 

Problém těchto přesvědčení vězí v tom, že se jich nezbavíme pouze poznáním, nýbrž prožitím toho, co se kdysi dělo, procítěním odlišného způsobu reakce a rituálním uctěním předků, od kterých jsme je převzali. Toto se nejlépe děje v nějakém prožitkovém semináři za pomoci rituálů nebo konstelací.

Tento víkend se v mnoha konstelacích a malých cvičeních podíváme na naše skrytá přesvědčení, setkáme se s hojností, dostatkem či nedostatkem a zažijeme první krůčky ke změně. A protože v hloubce jsou si naše na první pohled různá přesvědčení velice podobná – neboť vycházejí z archetypálních, pra-původních situací – budeme profitovat i z konstelací spoluúčastníků. 
———
Důležité: Pokud budou trvat omezení, rozhodli jsme se „neustoupit“ a tento seminář „odvysílat“ online – jako jednodenní webinář (v tomto případě vám vrátíme polovinu peněz). V tomto případě bychom se ještě s vámi spojili telefonicky nebo malem.