konstelace pro muže, Konstelace na mužská témata – 7. až 9. 2. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Konstelace pro muže

Víkendový seminář – konstelace pro muže
Termín: 7. – 9. 2. 2020
Cena: 3300,- 
Místo konání: DVAN, Praha – Modřany, Pod Vinicí 2028/20
Časy: Pátek 17:00 – 20:00, sobota 9:30 – 17:00, neděle 9:30 – 16:00
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné 


Konečně opět seminář výlučně pro muže a na mužská témata, která nás zajímají, zaměstnávají nebo dokonce pálí. Od důležitého vztahu k tátovi a mužským předkům, přes sex, lásku a partnerství, zaměstnání či kariéru až po ta “poslední” témata – moudrost, stáří a smrt.

První mužský seminář jsem organizoval a vedl před téměř dvaceti lety. Od té doby se měsíčně scházejí muži na mých mužských kruzích v Praze a čas od času na víkendových seminářích, na kterých je podstatně více času ale i energie, jít do hloubky témat. 

Po delší době vás zvu na jeden takový “důkladnější” seminář,  ve kterém se formou systemických konstelací a různých cvičení a imaginací podíváme na to, co nás muže zaměstnává. Seminář začneme v pátek v podvečer (prosím o chlapskou dochvilnost) prvním “sdílecím” kruhem. Sdílení v mužském kruhu má neobyčejnou sílu, která pramení z podpory kruhu a nepřítomnosti rad a “mínění”. V sobotu a v neděli pak přidáme konstelace na konkrétní “palčivá” témata. 

S sebou: Meditační dřevěnou tyč o délce 107 cm (přesně!), boty do terénu (možná že vyrazíme ven), podložku na sezení a teplé oblečení. 

Doporučená četba před seminářem: David Deida, Cesta pravého muže.
A tady najdete články a užitečné rady: Stránky pro muže


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of default output handler (1) in /hosting/www/konstelace.info/www/wp-includes/functions.php on line 4552

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of default output handler (1) in /hosting/www/konstelace.info/www/wp-includes/functions.php on line 4552