Konstelace finančních přesvědčení – přihlášky vbrzku zde

Konstelace finančních přesvědčení

Víkendový seminář o nedostatku, dostatku a přebytku
Termín: 24. až 26. 9. 2021
Cena: 3500,- 
Místo konání: Bude ještě oznámeno.
Časy: Pátek 17:00 – 20:00, sobota 9:30 – 18:00, neděle 9:30 – 16:30
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné (brzy zde).

Obsah naší peněženky nebo stav našeho konta není vždy výsledek racionálních a logických faktorů. Velice často se do našich financí míchají naše podvědomá přesvědčení typu “na tohle nemám”, “tak dobrý (ještě) nejsem” nebo “hojnost a bohatství je nebezpečné” (případně mnoho jiných). 

Tato přesvědčení jsme buď získali skrze výchovu, nebo jsme je “podědili” od našich chudých, znevýhodněných, traumatizovaných předků. Problém těchto přesvědčení vězí v tom, že se jich nezbavíme pouze poznáním, nýbrž prožitím toho, co se kdysi dělo, procítěním odlišného způsobu reakce a rituálním uctěním předků, od kterých jsme je převzali. Toto se nejlépe děje v nějakém prožitkovém semináři za pomoci rituálů nebo konstelací.

Tento víkend se v mnoha konstelacích a malých cvičeních podíváme na naše skrytá přesvědčení, setkáme se s hojností, dostatkem či nedostatkem a zažijeme první krůčky ke změně. A protože v hloubce jsou si naše na první pohled různá přesvědčení velice podobná – neboť vycházejí z archetypálních, pra-původních situací – budeme profitovat i z konstelací spoluúčastníků.

O penězích a tématu konstelace finančních přesvědčeních jsem napsal knihu: Růže pro Plúta