, Konstelace biblických příběhů, 23. a 24. 5. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné

Konstelace biblických příběhů

Seminář  v Praze, prodloužený víkend.
Termín: 23. a 24. 5. 2020
Cena: 2800,- 
Místo konání: Místo bude ještě včas sděleno
Časy: Sobota 9:30 – ca. 17:30, neděle 9:30 –  ca. 16:00
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné
Na pátek 22. 5. plánujeme prohlídku několika “magických” míst Prahy, která jsou spojená s křesťanstvím. Průvodce: Jan Kroča. Poplatek: 300,- Kč 

Již mnoho let vždy před Vánocemi pořádám konstelační seminář, nazvaný “Konstelace pohádek a mýtů”. Tento seminář je velmi oblíbený z jednoduchého důvodu: Ačkoliv neřešíme žádné osobní “zakázky” a nepouštíme se do stavění rodinných dramat či přímo traumat, jdou tyto konstelace do veliké archetypální hloubky a zasahují tak každého z nás. 

Během již proběhnutých seminářů jsem několikrát stavěl konstelace na Ježíše, na Noa a jeho archu či na historku s Izákem a jeho syny Ezauem a Jákobem. (Z hlediska rodinných konstelací velice poučné!) A ačkoliv jsme považováni za nejméně věřící, (ale maximálně “esoterní”) národ, patří biblické historky k naší “genetické výbavě”, a tedy ke kulturnímu dědictví, jež nás do dneška ovlivňuje.

Proto jsem se před rokem rozhodl, uspořádat první “Konstelace biblických příběhů”. Premiéra se uskutečnila v Olomouci a byla naprosto úžasná. Konstelace nám pomohly se dostat do veliké hloubky a zažít na vlastní kůži předtím netušené souvislosti, ale i to, co se skrze naše kulturní dědictví dotýká každého z nás. Skrze tyto netušené souvislosti a hluboké pravdy nám konstelace biblických příběhů pomáhají  vyznat se i tam, kde logika a věda selhávají.

Zveme vás proto na další takový seminář, který bychom rádi doplnili v pátek podvečer prohlídkou několika “mystických” míst spojených s křesťanstvím v Praze – s Janem Kročem jako jedním z nejpovolanějších průvodců po historických památkách. 

Moc se na vás těšíme,
Lenka Konečná (organizace) a Jan Bílý (konstelace).