Poděbrady

Přihlášky mailem: saramarkova@gmail.com

Jemná jóga, kontinuum a konstelace v Poděbradech

Dvoudenní seminář s jógou (Dagmar Volfová) a konstelacemi (Jan Bílý).
Termín: 21. a 22. 11. 2020
Cena: 3000,- (cena pro pár 5500,-)*
Místo konání: Poděbrady, místo bude ještě oznámeno
Časy: Sobota 9:30 – 17:30, neděle 9:30 – 16:00
Přihlášky prosíme mailem: saramarkova@gmail.com

Cena za seminář nezahrnuje ubytování a stravu.
Pozor: Pokud budou trvat omezení v důsledku pandemie, plánujeme seminář uděla jako WEBINÁŘ za poloviční cenu.

Poděbrady jako nádherné lázeňské město přímo zvou k seminářům zaměřeným na zdraví, pohodu, relaxaci a osobnostní růst. Dopřejte se tedy dva uvolňující a vnitřní klid posilující dny s lektorkou jógy Dagmar Volfovou a konstelacemi pod vedením Jana Bílého.

Právě uprostřed listopadu je čas na vnitřní očistu a revizi všeho, co přinesl rok. A že tento rok byl intenzivní! Pandemie nás stále ještě neopustila, vztahy se zhušťují a někdy i zamotávají jak klubka různobarevných vláken. Všichni cítíme, že změny, do kterých jsme se dostali jsou a ještě budou závažné.

O to naléhavěji potřebujeme nalézt náš střed, ono “vnitřní slunce”, které září, ať už je “venku” zrovna léto nebo deštivý podzim. Jemná jóga Dáši a konstelace Jana mohou být v tomto hledání velmi prospěšné.

+++++++++++

Dagmar Volfová, lektorka tantrické jógy, bude účastníky provázet skrze jemná a nepříliš náročná, na vnitřní prožitek orientovaná cvičení pro uvolnění těla i mysli a jeden večer povede tantrický rituál yagna. O tom, co si můžete pod tímto představit pojednává např. tento její článek.

V konstelacích vytvoříme pod vedením Jana Bílého bezpečný a podporující prostor (ve kterém ovšem nesmí chybět Janův vyhlášený humor), kde lze zažít a do hloubky pochopit skryté souvislosti a případné překážky našeho růstu a důležitost našich kořenů pro “vztahy třetího stupně”.

Přijďte – těšíme se!
+++++++++++
A pro případ, že stále ještě budou platit omezení v souvislosti s pandemií koronaviru, jsme pro vás připravili jednodenní intenzivní webinář, ve kterém vás Dáša provede úžasnými cvičeními (jóga a kontinuum), meditacemi a imunitu posilujícími procesy a s Janem projdeme několik akonstelačními rituály. A to vše “na dálku” a za poloviční cenu semináře. (Z již zaplaceného kurzovného vám v tomto případě samozřejmě pošleme přebývající částku na vaše konto.)