Rozvod rozchod konstelace, Jak se (správně) rozejít – 8. 9. 2020, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes Maitreu

Jak se (správně) rozejít


8. 9. 2020, Praha, Maitrea, 18:00 – 21:00

Pokud jste se už někdy rozcházeli (nebo aspoň nevylučujete, že byste tak mohli někdy učinit), pravděpodobně jste se setkali s neobyčejně nepříjemným jevem: Z jedné společné reality se náhle stanou dvě “pravdy”, které na sebe tvrdě narazí. Každý z dříve tak láskyplně se chovajících partnerů má nyní svoji, od partnera zcela odlišnou pravdu, kterou nejen že hájí zuby nehty, ale o které je také přesvědčen, že je skutečně naprosto pravdivá, neboť to tak cítí.

Netřeba podotýkat, že obě “pravdy” jsou u rozcházejících se partnerů diametrálně odlišné a že jsou schopny toho druhého pořádně zranit. Proč tomu tak je a jak je možné se opravdu úspěšně a dobře rozejít, tomu věnujeme dnešní, určitě velice napínavý večer. Vezměte nejlépe své bývalé partnery s sebou! 🙂

Přihlášky přímo přes Maitreu

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, Jan Bílý odhaluje jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.