Jednodenní seminář pro managery a podnikatele
Královská cesta

Datum: 18. 6. 2019 nebo 24. 9. 2019
Místo konání: Coworking center, Sněmovní 7, Praha 1
mapka zde
Cena: 4500,- včetně DPH
Maximální počet účastníků: 12
Čas: 9:30 - 18:00, prosíme o dochvilnost

Přihlášky mailem na info@janbily.cz.

"Král ani královna nerozdělují, nýbrž spojují."

V tomto jednodenním semináři se vydáme novou a pro mnohé překvapivou "královskou cestou", jež je přímo opačná tomu, co bohužel pozorujeme nejen u dnešních králů, premiérů a presidentů, ale s čím se často setkáváme i ve firmách. Přeplněný kalendář, boj o místo na slunci, nutnost neustálého růstu a především rozdělování světa na to dobré a to špatné - to vše se zdá být nutným zlem, chceme-li být úspěšní, uznávaní, chceme-li se dostat "nahoru" a udržet se tam.

Možná je to tím, protože současné podnikání stojí především na třech sloupech. Maximalizace zisku, expanze směrem navenek a instrumentalizace lidského potenciálu. Král a královna se ovšem tímto krédem neřídí. JSOU zde pro každého, uvažují dlouhodobě a plánují pro zdar celého království. Neběhají z jedné schůzky na druhou, vyhýbají se stresu a spočívají ve svém středu. A právě o to v semináři půjde.

Jak seminář probíhá?

V semináři pracujeme v důvěrném kruhu účastníků na základě jejich otázek a konkrétních problémů. Jako metodu práce používáme především systemické konstelace*. Tato nová metoda práce s lidmi představuje nejrychlejší mně známou možnost, jak pochopit souvislosti v celém systému a uvidět to, co normálně uniká naší pozornosti.

Vaši zaměstnanci a kolegové od vás právem očekávají schopnost je vést. To ovšem znamená hlavně schopnost vést sebe sama. Chcete-li od nich celé srdce pro společné cíle, musíte projevit ochotu, nejen se podívat detailně na firemní systém, ale i poznat sebe sama. Tuto cestu lze absolvovat jednotlivě, ale též v kruhu přátel, kteří zrovna tak jako vy řeší podobné záležitosti.

Kde se sejdeme?

Náš byznysový seminář pořádáme v prostorách Coworking-Centra Sněmovní 7, které najdete ve stejnojmenné ulici naproti historické budově Thunovského paláce. Zde se 28. října 1918 ujal Národní výbor samosprávy v zemi České. Jsem si jistý, že duch místa - genius loci - nám bude naší snaze o společenský přesah podnikání nakloněn.

Historické místo konání "Královské cesty" usnadní propojení kreativního podnikání se společenskou zodpovědností krále a královny a jejich možným politickým vlivem.


• • • • • • • •
Zpátky na přehled všech akcíPamětní deska na budově Thunovského paláce