Seminář pro muže - prodloužený víkend
Cesta muže: Kluk, rebel, ženich, otec a král
Datum: 29. - 31. 3. 2019
Místo konání:
2N - Dvan, Praha 4, Pod vinicí 2028
Cena: 3300,- Kč včetně DPH
Časy: pátek 17:00 - 20:00, sobota 9:30 - 18:00, neděle 9:30 - 16:00

Existuje něco jako "nový muž"? Muž, který ví o svém potenciálu a zná své cíle, ale také své stíny a slabosti a umí si s nimi poradit? Muž, který je celým chlapem a přesto má přístup ke své "vnitřní ženě", k pocitům, intuici a empatii? Který v ženě vidí rovnocennou partnerku - onu "bohyni", která ho (podle Hellingera) sice v mnohém následuje, ale které on láskyplně slouží? Muž, který putuje vědomě etapami svého vývoje - od malého chlapce až ke králi a Buddhovi?

Po velikém úspěchu konstelačních seminářů s mužskými tématy konaných v minulosti a po několika letech mužských kruhů v pražské Maitrei je toto po delší přestávce další seminář "jen pro muže". V tomto semináři půjde o základní otázky naší mužské identity - tedy o to, co nás muže dělá muži. Podíváme se na vztah k jiným mužům v našem původním rodinném systému - k tátovi, k dědům a pradědům. Seznámíme se s tím, co to znamená, být jako muž prezentní a jak je naše "prezence" důležitá především pro partnerské vztahy. Na základě našich osobních, konstelačních zakázek a příběhů se budeme zabývat našimi problémy s ženami, v práci, při hledání cílů a smyslu naší existence. Ale především se budeme zabývat cestou muže od dítětě k (doufejme) králi či dokonce k Buddhovi. Těším se na vás!

Co s sebou: Potřebujete dřevěnou rovnou tyč o délce přesně 107 cm. a chrastítko (nejlépe šamanské či "hudební", ovšem stačí i krabička s rýží, lentilky atd. :-).
Tyč by měla být kulatá v průměru asi 3 cm (Násada na rýč/hrábě...?) - popis meditace nazvané "sezení s holí" je zde: http://www.konstelace.info/muzi-stocksitzen.html

A ještě velmi, velmi doporučená četba před seminářem:
Davis Deida: Cesta pravého muže
Stanislav Komárek: Muž jako evoluční inovace?
Především druhá kniha je přesné mapování současného muže ve všech aspektech jeho existence.


Přihlásit se na seminář • • Zpátky na přehled všech akcí