Jóga a konstelace

Jóga a konstelace - Hravé vnitřní dítě

Víkendový seminář s Janem Bílým (konstelace) a Dagmar Volfovou (jóga).
Termín: 11. – 13. 6. 2021
Cena: 3500,- 
Místo konání: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2.
Časy: Pátek 17:00 – 20:00, sobota 9:30 – 18:00, neděle 9:30 – ca. 16:00
Rezervace a přihlášky zde

V našem pojetí se jóga a konstelace nabízí jako ideální spojení pro každého, koho zajímá vnitřní integrita a celkový, somato-spirituální rozvoj. Jóga je propojení těla a mysli.

Dagmar Volfová, lektorka tantrické jógy a metody continuum movement, bude účastníky provázet skrze jemná a nepříliš náročná, na vnitřní prožitek orientovaná cvičení pro uvolnění těla i mysli.

V konstelacích vytvoříme pod vedením Jana Bílého bezpečný a podporující prostor (ve kterém ovšem nesmí chybět Janův vyhlášený humor), kde lze zažít a do hloubky pochopit skryté souvislosti a případné překážky našeho růstu a důležitost našich kořenů pro “vztahy třetího stupně”.

A jak se vším souvisí tématika vnitřního dítěte?
Domníváme se, že docela hodně. Většina našich problémů v partnerských vztazích, v práci či osobním životě souvisí právě s našimi zážitky z dětství. To lze jednoduše zjistit na každém semináři rodinných konstelací. Jenže právě s tím se pojí jeden velký problém – tyto zážitky, traumata a “brzdy” jsou zafixovány na tělesné úrovni. Takže pouze pochopení problému zde často nepřinese kýžené výsledky.

Zde nastupuje jóga a nová, překvapivě “jemně” účinná metoda continuum movement. Při práci s tělem se tak dostaneme přesně tam, kam nás konstelace vedou – k sebepřijetí a vyrovnání se s tím, co jsme prožili, a k harmonizaci těla a duše.

Můj poněkud odlišný názor na práci s vnitřním dítětem – článek najdete zde