, Hojnost, joga, konstelace – 25. až 27. 9. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Jóga, tantra, konstelace na téma HOJNOST

Víkendový seminář v nádherném centru KALIMETA
s Dášou Volfovou a Janem Bílým
Termín: 25. – 27. 9. 2020
Cena: 3500,-  bez ubytování a stravy. Cena pro páry 5900,- Kč.
Místo konání: Centrum Kalimeta, Kuroslepy 96, 675 75 Kuroslepy, web: www.kalimeta.cz
Časy: Pátek 17:00 – neděle ca. 16:00
Přihlášky prosíme e-mailem: Dagmar Hubená, d.hubena@seznam.cz

Jaké by to bylo naladit se na hojnost v životě? Na propojení se zemí, s našimi kořeny, na úplné přijetí naší existence zde na Zemi, která nás živí?

První čakra, kořenová, je naší energetickou baterií, určuje naši vitalitu a schopnost existovat na této planetě. Souvisí také s naším vztahem k matérii, financím, bydlení, majetku… Prostě k těm „běžným“ věcem, které potřebujeme pro své fungování v moderním světě. V „spirituálním světě“ se na toto často zapomíná. Nicméně duchovno odříznuté od kořenů nemá z čeho čerpat. 

To, co brání zdravému proudění energie v této čakře, je strach. Proto je tak důležité umění uvolnit se do svého těla a také dovolit si jen být, dýchat, cítit, otevřít se zemi a důvěřovat životu.

Můžete se těšit na chvilky zastavení a jógová praxe plynoucí v meditativním tempu a zvukové techniky inspirované kontinuum movement nás vedou dovnitř. Do našeho těla. Probouzení života v nás nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí.

Konstelace vedené Janem Bílým poskytnou nejen vhledy do osobních nastavení a rodinných systémů, ale především pomáhají porozumět celku. Učíme se přijmout minulost, naše předky, jejich osudy a zároveň žít v přítomnosti. A také používat obě nohy – jak tu materiální, světskou, tak i tu duchovní, spirituální. Právě nadhled a hluboké porozumění života umožní otevřít se hojnosti a volnému plynutí. 

Budeme nejen cvičit a meditovat za pomoci zvuků Continum Movement a konstelačně nahlížet, ale také odpočívat. Kalimeta je nádherné centrum v zeleni se symbolem hojnosti – květem života, které se k relaxaci v hojnosti skvěle hodí.

A ještě – nakonec – malá poznámka k HOJNOSTI.
Víme, že se někomu může zdát cena ubytování (která je přibližně stejná jako cena za seminář) docela vysoká. Prosím zvažte však naše dva následující argumenty: Zaprvé odpovídá kvalita ubytování jeho ceně – centrum je opravdu krásné. Ale ten důležitější argument je tento: Mnohdy přitahuje hojnost další hojnost. Při tom samozřejmě zprvu narážíme na pochyby: “Mohu si to dovolit?” Nebo: “Vyplatí se mi to?”
Tato pochyby vytváří naše skryté finanční přesvědčení (ano, i s tím budeme v semináři pracovat), které nás omezuje – tak, jak jsme to byli zvyklí vidět u předků a v našem okolí, když jsme byli malí. Zkuste tedy, už možná jako SOUČÁST semináře, se vaším přesvědčením seznámit, aniž byste mu podléhali. Těšíme se na hojnost HOJNOSTI.

, Hojnost, joga, konstelace – 25. až 27. 9. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info