joga tantra konstelace, Hojnost, joga, konstelace – 25. až 27. 9. 2020, Konstelace.info

Jóga, tantra, konstelace na téma HOJNOST

Víkendový seminář v nádherném centru KALIMETA
s Dášou Volfovou a Janem Bílým
Termín: 25. – 27. 9. 2020
Cena: 3500,-  bez ubytování a stravy. Cena pro páry 5900,- Kč.
Místo konání: Centrum Kalimeta, Kuroslepy 96, 675 75 Kuroslepy, web: www.kalimeta.cz
Časy: Pátek 17:00 – neděle ca. 16:00
Přihlášky prosíme e-mailem: Dagmar Hubená, d.hubena@seznam.cz

Jaké by to bylo naladit se na hojnost v životě? Na propojení se zemí, s našimi kořeny, na úplné přijetí naší existence zde na Zemi, která nás živí?

První čakra, kořenová, je naší energetickou baterií, určuje naši vitalitu a schopnost existovat na této planetě. Souvisí také s naším vztahem k matérii, financím, bydlení, majetku… Prostě k těm „běžným“ věcem, které potřebujeme pro své fungování v moderním světě. V „spirituálním světě“ se na toto často zapomíná. Nicméně duchovno odříznuté od kořenů nemá z čeho čerpat. To, co brání zdravému proudění energie v této čakře, je strach. Proto je tak důležité umění uvolnit se do svého těla a také dovolit si jen být, dýchat, cítit, otevřít se zemi a důvěřovat životu.

Během dvou a půl dní se můžete těšit na chvilky zastavení a jógové praxe vedené Dagmar Volfovou (www.simhayoga.cz) a na konstelace vedené Janem Bílým. Dášina jóga plyne v nenáročném meditativním tempu a zvukové techniky inspirované kontinuum movement nás vedou dovnitř našeho těla. Probouzení života v nás nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí.

Konstelace vedené Janem Bílým poskytnou nejen vhledy do osobních nastavení a rodinných systémů, ale především pomáhají porozumět celku. Učíme se přijmout minulost, naše předky, jejich osudy a zároveň žít v přítomnosti. A také používat obě nohy – jak tu materiální, světskou, tak i tu duchovní, spirituální. Právě nadhled a hluboké porozumění života umožní otevřít se hojnosti a volnému plynutí. 

Budeme nejen cvičit a meditovat za pomoci zvuků Continum Movement a konstelačně nahlížet, ale také odpočívat. Kalimeta je nádherné centrum v zeleni se symbolem hojnosti – květem života, které se k relaxaci v hojnosti skvěle hodí.

A ještě – nakonec – malá poznámka k HOJNOSTI.
Víme, že se někomu může zdát cena ubytování (která je přibližně stejná jako cena za seminář) docela vysoká. Prosím zvažte však naše dva následující argumenty: Zaprvé odpovídá kvalita ubytování jeho ceně – centrum je opravdu krásné. Ale ten důležitější argument je tento: Mnohdy přitahuje hojnost další hojnost. Při tom samozřejmě zprvu narážíme na pochyby: “Mohu si to dovolit?” Nebo: “Vyplatí se mi to?”
Tato pochyby vytváří naše skryté finanční přesvědčení (ano, i s tím budeme v semináři pracovat), které nás omezuje – tak, jak jsme to byli zvyklí vidět u předků a v našem okolí, když jsme byli malí. Zkuste tedy, už možná jako SOUČÁST semináře, se vaším přesvědčením seznámit, aniž byste mu podléhali. Těšíme se na hojnost HOJNOSTI.

joga tantra konstelace, Hojnost, joga, konstelace – 25. až 27. 9. 2020, Konstelace.info