Finanční gramotnost, Finanční gramotnost – Online večer 20. 5. 2020, Konstelace.info, Konstelace.info

Přihlášky přímo přes Maitreu

Online večery s Janem:

Finanční gramotnost: Naše peněžní přesvědčení a jak je změnit?


20. 5. 2020, Online, 19:00 – 21:00,ZOOM*

Online večer s Janem Bílým o financích, hojnosti a omezujících přesvědčeních, které jsme si vytvořili v dětství nebo je zdědili od svých předků.

Finanční gramotnost, jak se normálně učí (a jak je např. podporovaná granty EU) vede bohužel spíše k jisté negramotnosti. Je totiž iniciovaná a často i financována vládami a bankami a povětšinou slouží zájmům velkých korporací.

Naproti tomu skutečné porozumění tomu, co se s našimi financemi děje, jaká peněžní přesvědčení máme a jak je můžeme změnit, musí vycházet z pochopení souvislostí v rámci naší původní rodiny. Právě zde jsme se setkávali s přesvědčeními typu: Peníze kazí charakter nebo bohatství a víra/spiritualita se vylučují.

Mé více než dvacetileté zkušenosti se systemickými konstelacemi mě vedly k vypracování jakési klasifikace těchto přesvědčení. Zároveň byly navrženy postupy, jak se jich zbavit. V tomto dvouhodinovém webináři* se seznámíme se základními typy finančních přesvědčení a nasměrujeme náš pohled tam, odkud tyto pochází.

Večer je adresován nejen esoterickému publiku, ale také osobám samostatně výdělečně činným. Jsou to právě OSVČ či podnikatelé, kteří se na svoji finanční situaci mohou podívat úplně novým pohledem.

Přihlášky přímo přes Maitreu
* K účasti na webináři je třeba si podle instrukcí předem nainstalovat službu Zoom. Instrukce dostanete po přihlášení od Maitrei.