Muži

Základní mužské archetypy. Tři dny (jen) pro muže.

Tři jednodenní konstelační semináře pro (pokročilé) muže.
Termíny: 4. dubna Bojovník, 16. května Milovník/Umělec a 6. června Kouzelník/Mág
Základní cena: 2900,-/1 den
Zvýhodněná cena při včasném přihlášení: 2400,-/1 den.
Cena za “balíček” všech tří seminářů: 6500,- 
Místo konání: Praha, Maitrea, Týnská ulička 6
Časy: Vždy úterý, 9:30 – 17:00
Přihlášky přímo přes web Maitrei.


Mužské kruhy v Maitrei vedu již řadu let. Za pomocí konstelací, sdílení v mužském kruhu, meditačních cvičení a malých rituálů v nich řešíme nejen vztah k ženám, k práci, poslání a okolnímu světu, ale především vztah sami k sobě, k naší “mužské duši”. Pro jaro tohoto roku jsem vybral tři základní mužské archetypy – které dohromady spojené dávají KRÁLE. A kdo by jím nechtěl být!. Kromě těchto archetypů se v každém semináři seznámíme také s přechodovými rituály příslušného času a s dalšími “maskami” muže. Všechny tři semináře lze zakoupit jako “balíček” z avýhodnou cenu, nebo také jednotlivě. Semináře jsou určeny pro muže se zkušenostmi z osobnostního rozvoje a/nebo konstelací. 

——————

1. Díl – Bojovník.

Po separaci od matky, což je důležitý přechod kluka od dítěte k muži je první „chlapské“ téma – které se mimochodem ukazuje již v dětství – boj. Bojovník srší energií, vyznačuje se pekáčem buchet na břiše, odvahou i rychlostí. Bojovník je symbol odvahy, vytrvalosti a oddanosti, což očekává i od svého okolí. Chrání své hranice a má přirozenou potřebu ochraňovat svou ženu, kterou občas považuje za své vlastnictví. Bohužel mu poněkud schází empatie a pochopení ženy v jejích potřebách a odlišnostech. Úkolem dobrého bojovníka je porozumět své agresivitě a stanovit její hranice tak, aby byla užitečná.

2. Díl – Milovník/Umělec.

Milovník si vychutnává život. Okouzlí hrou na loutnu (kytaru?), poetickými dopisy (esemeskami?) a romantickou duší a jiskrou v oku. Je to muž, který ženy magicky přitahuje – nejen svým sexapealem a vášní, ale také jemností a smyslem pro krásu. City prožívá intenzivně a snadno navazuje vztahy. Jistá nevýhoda milovníka vězí v jeho tendenci, utopit se v mlze. Nebo pomáhat i tam, kde to nikdo nechce.

3. Díl – Mág.

Někdy také v převleku jako stepní vlk nebo Modrovous. Mág je třetí složka muže, který se jejich sloučením může stát Králem. Na ženy působí mág svým neodolatelným kouzlem, čímž může mít později problémy s MeToo. Často nám tento archetyp pomáhá setkat se s našimi stíny a strachem. Nebezpečí tohoto archetypu vězí v tom, že svou pozici může používat dominantně jako otec. Mág se nenechává vykolejit ženami ze své stability a je mistrem proměny.