Přihlášky přímo přes Maitreu
Tři dny. Tři typy žen. Tři části života muže.
Trojdílný seminář o vztahu k ženám pro pokročilé muže.
14. 9. 2022: “Ta První”: Mateřská, podpůrná, sytící. Urd a Klóthó
4. 10. 2022: “Ta další”: Aktivující a vzrušující. Verdandi, Lachesis
15. 11. 2022: “Ta poslední”: Osudová a transformující. Skuld, Athropos
Časy: 9:30 – 17:00
Cena: 2700,- Kč / den, jako balíček tří seminářů sleva.
Místo konání: Maitrea, Praha 1, Týnská ulička
Přihlášky přímo přes Maitreu.
Život každého muže je zarámován skrze tři etapy: Mládí, dospělost a stáří. K těmto třem životním etapám lze přiřadit tři druhy žen – starající se matku, vztahující se manželku či milenku a nakonec průvodkyni do samoty a smrti. Skrze mytologie známe tyto tři ženy jako Moiren, Parzen či také Sudičky.
V tomto neobvyklém mužském kruhu se budeme zabývat uměním, tyto tři typy žen integrovat do našeho života. Na základě konstelací konkrétních situací a prožitých setkání nalezneme mužskou “neochvějnost” v jakékoliv situaci.
A nyní ještě důležité otázky pro muže k jednotlivým dílům:
První díl: Kdo tě živí? Kdo tě podporuje? Jaký vztah máš k matce? Jsi ochotný brát, aniž bys se musel starat? Jak je to s nasycením tvých potřeb? Jsi vděčný?
Druhý díl: S kým chceš být, založit rodinu, postavit dům? Kdo v tobě aktivuje tvou mužskou sílu? Umíš si hrát a umíš se postarat? Co své ženě nabízíš?
Třetí díl: Kdo tě vede dál? A kdo tě spojuje s věčností? Jak je to s tvou extází? S božským šílenstvím, s mágem a bláznem v tobě? Dovedeš se rozpustit v obětí?