5 archetypů
anglická sezóna 1

Konstelace archetypů

Muž, žena, dítě, zvíře, bůh: Skrze archetypy ke štěstí
Termín: 8. – 10. 4. 2022
Cena: 3500,- plus ubytování a strava*
Místo konání: Statek Anglická sezóna, 273 21 Hobšovice 11, web zde
Časy: Pátek 17:00 – neděle 16:00 (příjezd od 15:00)
Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné
Seminář bude zaznamenáván na video. 


Existuje jeden překvapivě jednoduchý recept na šťastný a naplněný život: Umět si hrát. Nebo, chcete-li to v jednom krásném citátu pana Chestertona: „Angels fly because they take themselves lightly“ (přibližný překlad je Andělé létají, protože si to nedělají těžké).
Takže – hrajme si! Ale jak na to?

Tajemství schopnosti si hrát leží v tom, nenechat se ovládat svými vnitřními hlasy, svými archetypálními částmi psýché, ale naopak se naučit, je používat. A přesně o tomto je náš nový víkendový seminář v naprosto úchvatném prostředí statku „Anglická sezóna“ nedaleko Prahy.

Po dvaceti letech neustálého řešení těžkostí skrze konstelace se ukazuje, že tato velice užitečná metoda není jen schopna objasnit zamotané rodinné, partnerské nebo třeba i byznysové souvislosti, ale i VYTVOŘIT zcela nový přístup k sobě samým. A to skrze jednoduché poznání a přeskupení mých archetypů (nebo lze též říci „základních vlastností“).

Tento prožitkový víkend strávíme poznáváním našich vnitřních hlasů – archetypů – v mnoha konstelacích, cvičeních i rituálech. Naučíme se je vnímat jako užitečné pomocníky a rozpoznáme, kdy a proč nad námi přebírají vládu. A kromě toho prožijeme dva a půl dne v hojnosti a kráse „anglického ambiente“, kouzelného jezírka na koupání i téměř-zámeckého parku.

* V kursovném není zahrnuto opravdu krásné ubytování a vege-strava. Na celou akci počítejte podle počtu účastníků s 3000,- až 3900,- Kč (podle počtu účastníků – první cena platí pro počet účastníků 21+, druhá 20 a méně).