, Esence byznysu v Bratislavě – 22. až 24. 11. 2019, Konstelace.info

Esence byznysu: Cesta pokračuje

Víkendový seminář pro lidi z byznysu v Bratislavě
Termín: 22. – 24. 11. 2019
Cena: 200,- Euro
Místo konání: Bratislava (SK), místo bude ještě upřesněno. 
Časy: Pátek 17:00 – 20:00, sobota a neděle od 9:30 do 17:00 (sobota) popřípadě do 16:00 (neděle)
Přihlášky a rezervace prosíme mailem na: veronika.lukacova@heuristic.sk

Po velikém úspěchu prvního semináře s Janem Bílým v dubnu 2019 organizuje MYSLITELŇA nyní další konstelační seminář pro lidi z byznysu – volné pokračování pro všechny, které zajímá další cesta v úsilí o propojení práce, byznysu, poslání, štěstí a pocitu smysluplnosti.

Jak spojit práci, ve které trávíme možná víc než třetinu našeho času, s pocitem štěstí a naplněnosti? Tuto otázku si ve světě dnešního businessu, který je stále ještě postaven na víceméně „predátorských“ kvalitách (expanze, neustálý růst a zrychlování, maximalizace zisku), klade stále větší počet lidí.

Na jedné straně se naše zdroje (nejen ty surovinové, ale i ty lidské) stále víc vyčerpávají, na druhé straně roste tlak na naši výkonnost. V této situaci se ptáme, jak by naše další cesta v podnikání a zaměstnání mohla vypadat. Hledáme alternativy a nové modely firmy, vedení, leadershipu.

Systemické konstelace, tak jak je učí Jan Bílý, zde mohou být výtečná pomoc, neboť jednak nám ukazují naše zapojení do celku a odhalují souvislosti, které obyčejně na začátku našeho hledání nevidíme, jednak nás vedou k samé podstatě naší existence. Tato poradenská technika, jejíž kolébkou byla rodinná terapie, nyní  stále víc proniká do světa byznysu.