Seminář - Prodloužený víkend:
Jóga, tantra, konstelace:
Setkání Bohyně a Boha v nás

Vede Jan Bílý a Dagmar Volfová

Termín: 24. - 27. 5. 2018
Cena: 3700,- (cena pro pár 5900,-) bez ubytování a stravy.*
Místo konání: Kubasova chalupa, 562 01 Sudislav nad Orlicí 11, web zde: www.kubasovachalupa.cz
Časy: Ve čtvrtek začínáme již v 16:00 (změna!) v neděli bude konec ca. v 16:00
Seminář je vhodný pro jednotlivce i páry.
Přihlášky prosíme mailem: dasa@simhayoga.cz
Stránka pro spolujízdy zde.

V našem pojetí jógy, tantry a konstelací se tyto tři metody nabízí jako ideální spojení pro každého, koho zajímá vnitřní integrita a celkový, somato-spirituální rozvoj. Jóga je propojení těla a mysli. Dagmar Volfová, lektorka tantrické jógy (www.simhayoga.cz) bude účastníky provázet skrze jemná a nepříliš náročná, na vnitřní prožitek orientovaná cvičení. V konstelacích vytvoříme pod vedením Jana Bílého bezpečný a podporující prostor, ve kterém zažijeme a pochopíme skryté souvislosti překážek našeho růstu a důležitost našich kořenů pro "vztahy třetího stupně".

A tantra? Tantra se stala velice módní záležitostí a pod tuto "deštníkovou značku" se v dnešní době skryje mnohé . V našem pojetí znamená tantra především přitakání všemu, co je a jak to (skutečně) je. V tom je tantra velice podobná konstelačnímu pohledu na svět (a na naše vztahy) - to co je, může a smí být. Neexistuje nic "špatného", zakázaného, nevhodného. Samozřejmě je i sex součástí "toho, co je", tedy naší božské energie. Tantra ovšem neznamená koncentraci na sex. Je to obecně přístup k životu a v rámci cvičení se zaměřuje na práci s energií - životní energií a našim potenciálem. Vědomě a velmi jemně uvolňuje napětí, které by nám bránilo dosáhnout to, po čem toužíme a zároveň mnohdy potlačujeme.

V rámci semináře se tedy při jednoduchých cvičeních budeme zabývat tím, jak se uvolnit a otevřít zdravému proudění energie v nás.V partnerství třetího stupně hledáme především svobodu, která ale nevylučuje hlubokou intimitu a partnerské vazby. Jdeme-li příliš do těla, sestoupíme-li do nižších, "sexuálnějších" čaker, riskujeme ztrátu světla a ducha. Na druhé straně omezením pouze na "pohyb vzhůru" s opomenutím kořenů - té matériální část naší pozemské existence - přitahujeme spirituální pýchu a odpojujeme se od toho, co je jednoduché, normální, světské. Tantra je o komplexnosti. A proslulý výrok Herma Trismegista "Jak nahoře, tak dole" by mohl stát v každé původní tantrické knize.

V tomto semináři se společně podíváme na téma návratu ke kořenům, abychom mohli postoupit v našem vývoji do "esenciální duše" a realizovat tak naše "pokročilá partnerství". Součást bude také ohňový ceremoniál, konstelace na rodinnou i párovou tématiku a relaxační a transformační pobyt v krásném prostředí s přáteli.

Těšíme se na vás - Dáša a Jan
---------
* Ubytování na Kubasově chalupě včetně stravy přijde na ca. 700,- Kč na osobu a den.

• • • • • • • •

A tady ještě dvě fotky z Yagna - tantrického rituálu,
který jsme slavili během tohoto semináře v květnu minulého roku.

Zpátky na přehled všech akcí