Post24

Konstelace (ne)plodnosti a IVF

Rozšířený konstelační víkend s Radkou Tomáškovou a Janem Bílým
Termín: 21. a 22. 9. 2019
Cena: 3000,- (bez ubytování a stravy)
Místo konání: DVAN, Praha Modřany, Pod vinicí 2028, (Budova 2N), Praha 4, Plánek zde. 
Časy: Sobota 9:30 – neděle ca. 16:00
Organizace semináře a přihlášky: Lenka konečná, 
 info@lenka-konecna.cz

Olomoucké centrum “Tří bohyň” vede Mgr. Radka Tomášková (info zde), jejíž kniha “Plodná vize” nedávno vyšla. Přibližně před rokem jsem s Radkou udělal první seminář o příčinách neplodnosti a dopadech IVF a jiných forem netradičního oplodnění na rodinný systém. Pro velký ohlas bychom tuto akci chtěli nabídnout i tento rok.

Pozvánka tedy míří nejen na ženy, muže a páry, které trápí neplodnost, ale i na rodiče “jinak” počatých dětí a na dospělé, kteří mají zmatek v tom, kdo vlastně je jejich otcem či matkou.

Konstelace mohou velice dobře sloužit jako metoda k odhalení skrytých příčin problémů. Také se dají použít k objevení souvislostí, které vedou ke vzniku symptomů, nemocí nebo trvalých obtíží. Radka, která má konstelační výcvik u mne, pracuje v olomouckém centru především jako fyzioterapeutka zaměřená na oblast gynekologie a všechna ženská témata spojená se sexualitou, početím, těhotenstvím a porody. Naplno se věnuje také metodě Ludmily Mojžíšové. Náš společný seminář se bude skládat s konstelací individuálních případů, které však, jak doufáme, pomohou všem přítomným v rozklíčování a pochopení jejich náhledu na početí, těhotenství, mateřství a na roli otce – muže.

S Radkou se na vás těšíme v podzimní Praze!
Seminář organizuje Lenka Konečná