Post11

Přihlášky přímo přes Maitreu.

Setkání se stínem


9. 7. 2019, Praha, Maitrea

Blížící se svátek Lughnasadu nás na vrcholu léta staví před zdánlivou záhadu: Proč podle prastarých pověstí právě nyní umírá „letní“ král a nastupuje „zimní“? Proč zabil Kain Abela? A proč je tak často obětován světlý Bůh (například Osiris, Mithra, Loki, Kristus) a vládu pak na jistý čas převezmou ony temné síly (v nás)? Proč stále s něčím bojujeme? Proč jsou i nyní neustále kdesi na světě vedeny války? Je možné se zbavit stínu, agrese, negativity? Tyto a jiné otázky budeme „řešit“ tento večer.
Přihlášky přímo přes Maitreu

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, Jan Bílý odhaluje jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.